Po służbie zatrzymał sprawców napadu

Region

Funkcjonariusz z pruszkowskiej komendy wracając do domu po służbie rozpoznał dwóch sprawców napadu. Kilka godzin wcześniej rozmawiał z pokrzywdzonym chłopcem, który podał dokładny rysopis sprawców.

Około 18.30 pokrzywdzony wysiadł z kolejki WKD. Po chwili podeszło do niego dwóch mężczyzn i zażądało telefonu komórkowego oraz iPoda. Chłopak posłusznie oddał sprzęt. Jeden z napastników przypalił rękę pokrzywdzonego papierosem.

Policjant, który przyjmował zgłoszenie, wracając po służbie do domu, na stacji spostrzegł dwóch mężczyzn odpowiadających opisowi podanemu przez pokrzywdzonego chłopca. Funkcjonariusz powiadomił kolegów z sekcji patrolowo- interwencyjnej. Kilka minut później sprawcy napadu zostali zatrzymani.

Tomasz S. (18 l.) i Piotr P. (22 l.) już wcześniej mieli zatargi z prawem. Mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Obaj przyznali się do zarzucanego czynu. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.