Pijany uciekał BMW

Region

Funkcjonariusze z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który uciekał samochodem przed policją, wielokrotnie łamiąc przepisy ruchu drogowego. Uciekinier miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Podczas nocnego patrolu ożarowscy policjanci zauważyli bmw, które nagle zaczęło jechać bardzo szybko i agresywnie, dokonując szeregu wykroczeń. Mundurowi ruszyli w pościg za krewkim kierowcą. Ten jechał ulicami miasta nie patrząc na światła sygnalizatorów i innych uczestników ruchu, stwarzając duże niebezpieczeństwo. W pewnym momencie zatrzymał samochód i zaczął uciekać pieszo. Został zatrzymany kiedy próbował przeskoczyć przez ogrodzenie jednej z posesji.

Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, a badanie alkomatem wykazało, że miał on prawie 2 promile alkoholu.

25-latek odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem po pijanemu oraz za wykroczenia, które popełnił podczas ucieczki przed policją.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.