Pasażer napadł na kierowcę podczas kursu

Region

Młody mężczyzna dokonał rozboju na kierowcy przewozu osób. 21-latek groził kierowcy nożem i okradł go. Teraz trafił do aresztu.

Kilka dni temu policjanci z grodziskiej komendy otrzymali informacje, że w jednej z miejscowości w gminie Jaktorów mężczyzna potrzebuje pomocy. Patrol wysłany na miejsce ustalił, że kierowca z firmy przewozowej został napadnięty przez pasażera podczas kursu. Zgłaszający wyjaśnił, że mężczyzna przystawił mu nóż do szyi, przez co kierowca wjechał do rowu. Na szczęście poszkodowanemu udało mu się uciec. Napastnik zabrał mu dwa telefony komórkowe, dokumenty, pieniądze i kluczyki od auta.

– Grodziscy policjanci natychmiast rozpoczęli ustalenia i poszukiwania sprawcy rozboju. Już następnego dnia kryminalni wytypowali podejrzanego o ten czyn mieszkańca gminy. Gdy dotarli do jego miejsca zamieszkania, znaleźli tam rzeczy kierowcy taksówki. 21–latek został zatrzymany i osadzony w celi grodziskiej komendy – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Żyrardowski sąd zastosował wobec 21–latka ten środek zapobiegawczy na okres 3 miesięcy. Za popełnienie rozboju z użyciem noża zgodnie z kodeksem karnym grozi mu pozbawienie wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Pasażer napadł na kierowcę podczas kursu”

  1. Arnold pisze:

    Jakby tylko gwałcił tak jak oni to by chodził po wolnosci.

  2. dr misio pisze:

    całe szczęście że policja z grodziska maz. szybko znalazła sprawcę napadu … ciekawe czy warszawska policja znalazła mordercę chłopaka z nowego światu? na filmikach ze zdarzenia posługiwali się znanym nam językiem? na chwilę obecną jest cisza w mediach jakby prowadzili cenzurę ??

  3. edward g. pisze:

    dlatego jestem za obowiązkiem posiadania broni ! zastanówmy się co działa szybciej – telefon na 112 czy glock 19 + 2 magazynki ? jesteśmy rozbrojeni do granic przyzwoitości co przy obecnej sytuacji geopolitycznej wskazuje na eskalację podobnych czynów . przecież wśród nas są nie tylko dobrzy ludzie i nie tylko autochtoni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły