Otsochodzi i Taco nagrali klip w Michałowicach

Michałowice

Patrząc na barwne ujęcia, oryginalną architekturę i iście kalifornijski klimat, można odnieść wrażenie, że dwóch warszawskich raperów – Otsochodzi i Taco Hemingway – nakręcili zdjęcia do wspólnego teledysku w Stanach Zjednoczonych. Nic bardziej mylnego... Zrealizowano je w jednym z hoteli w Michałowicach!

Mowa o utworze „Nowy kolor” stworzonym przez młode pokolenie raperów. Sceneria klipu może przyprawić o zawrót głowy i wcale nie chodzi tutaj o tzw. przepych, czy papugi, palmy i „drogie” wnętrza budynku. Mniejsza też o lecące z nieba dolary lub kolorowe samochody. Po pierwsze teledysk wykonało dwóch polskich raperów, a po drugie nakręcono go w Michałowicach na terenie hotelu Venecia Palace.

Całość aż kipi stylem kalifornijskich teledysków z lat 90-tych, i właśnie dlatego niektórzy mogą być nieco zdezorientowani. Gdyby tylko wyciszyć dźwięk, wiele osób nie znających wcześniej wymienionych artystów z pewnością miałoby problem z określeniem, czy to nasza rodzima produkcja, czy być może zza oceanu.

Mimo, że zdania na temat tego dzieła wśród internautów są bardzo podzielone, to trudno podważyć, że zdjęcia zostały dobrze wykonane i sprawnie sklejone w całość. Zresztą sprawdźcie sami:

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.