Oszukał ją internetowy pracodawca

Nadarzyn

Mieszkanka gminy Nadarzyn padła ofiarą internetowego oszusta. Dzięki policji udało się namierzyć 26-latka, który teraz może trafić za kratki nawet na 8 lat.

Wiele osób szuka dodatkowego zarobku przez internet. Ofiarą nieuczciwego pracodawcy padła mieszkanka gminy Nadarzyn. Kobieta „zatrudniła się” u 26-latka. Jej praca polegała na wystawianiu przedmiotów na internetową aukcję. Kłopot w tym, że przedmioty były wystawiane przez samą zatrudnioną, a pieniądze trafiały na konto mężczyzny. Zakupiony towar nie trafiał do kupujących, a towar do zatrudnionej kobiety. Pokrzywdzona z własnej kieszeni musiała oddać pieniądze kupującym i sama stała się ofiarą oszusta.

Policjanci dzięki pracy operacyjnej odnaleźli i zatrzymali internetowego „pracodawcę”. Okazało się, że to 26-letni mieszkaniec Warszawy. — Dochodzeniowcy z Nadarzyna, przedstawili trzy zarzuty karne podejrzanemu. Mężczyzna. przyznał się do popełnienia oszustw internetowych i poddał dobrowolnie karze – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Za oszustwa kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Oszukał ją internetowy pracodawca”

 1. Nadarzyniak pisze:

  To w Nadarzynie są dochodzeniowcy?

 2. ZŁODZIEJU pisze:

  ty WSTRĘTNY ZŁODZIEJU!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły