Okradał pracodawcę

Region

W czwartek zatrzymano mężczyznę, który nielegalnie wywoził towar z hurtowni, w której pracował, i sprzedawał znajomym odbiorcom. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Policjanci z wydziału kryminalnego otrzymali zgłoszenie, że pracownik jednej z  hurtowni w gminie Michałowice kradnie towar.

Funkcjonariusze zebrali niezbędne informacje potwierdzające otrzymane zgłoszenie i  postanowili przygotować zasadzkę.
Kiedy 34-latek zapakował towar do samochodu i był gotowy wyruszyć do odbiorców, do akcji przystąpili policjanci z wydziału kryminalnego. Sprawdzili czy zapakowane do auta materiały zgadzają się z listami przewozowymi. Okazało się , że w samochodzie znajdowało się o 150 ryz papieru xero więcej, niż powinno.

Zatrzymany mężczyzna przyznał się do wcześniejszych  kradzieży. Wywieziony nielegalnie towar z hurtowni sprzedawał wcześniej umówionym klientom. Właściciel wycenił straty na łączną kwotę 9 tyś. złotych. 34 – latek za ten wyczyn może spędzić nawet 5 lat w więzieniu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.