Odzyskali rowery, zatrzymali złodziei

Michałowice

Dzielnicowi z michałowickiego magistratu zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież rowerów. Funkcjonariusze odzyskali jednoślady o wartości ponad 7,5 tys. zł.

Na terenie Michałowic doszło w ostatnim czasie do kradzieży rowerów. Policjanci w krótkim czasie otrzymali aż pięć zgłoszeń. Cztery rowery zostały skradzione na początku sierpnia. Dzielnicowym z komisariatu w Michałowicach udało się wytypować osoby, które mogły mieć związek z kradzieżami. Ich typy okazały się trafione. Sprawcami okazali się trzej mężczyźni w wieku od 17 do 19 lat.

– W trakcie czynności okazało się, że cztery skradzione rowery zostały ukryte przez sprawców na terenie obiektu leśnego, gdzie zostały przykryte dużą ilością roślinności – informuje asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Trzej mężczyźni po zatrzymaniu trafili do policyjnej celi. Dalsza analiza podobnych zdarzeń wykazała, że mężczyźni mogli dokonać kradzieży jeszcze innych jednośladów – dodaje.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Wszyscy przyznali się do winy. Teraz może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Odzyskali rowery, zatrzymali złodziei”

 1. Bart pisze:

  Poszli na 5 letnie szkolenie kradzieży. Zapewne za „dobre zachowanie” za dwa i pół roku wychodzą i wtedy będą znowu ukraść… Może tym razem samochody…

 2. paca pisze:

  Tu mamy trzech nygusów którzy być może już nie wrócą na właściwą drogę. A obok artykuł o ich sąsiedzie rówieśniku który chce naprawiać świat i robi to. Przy wyborach, przy dyskusji w necie będą 3 głosy nicponi prawdopodobnie przeciwko 1 głosowi człowieka wartościowego.

 3. ONA pisze:

  5 lat !?
  Aha, więc wszystko jasne dlaczego opłaca się w tym kraju kraść !
  Powinno się obcinać rękę jak jest w niektórych krajach !
  To jedyna metoda co może przemówić do tępego umysłu

  • Weryfiks pisze:

   To Tomaszowi Komendzie powinni teraz przyszywać głowę albo ręce.

   • Albert pisze:

    Dobre.

    Przecież to jakieś dzieci, należy ich wysłać do prac społecznych na pół roku a nie obciążać system penitencjarny. Z więzienia wrócą tylko z lepszą wiedzą na temat kradzieży, rozbojów i paserstwa.

    • SkromnyPastuszek pisze:

     Albercie NIE. Już 9 -letnie dziecko wie co jest dobre, a co złe. Ci mieli już wystarczająco dużo i są świadomi że kradzież to kradzież i że to jest coś złego !
     Obcinać ręce jak ONA pisze

   • xDD pisze:

    komenda to też typowy patus i idiota który by tak czy siak za kratki trafił, a to że niesłusznie trafił za kratki i dostaje teraz takie odszkodowanie to najlepsza rzecz jaka w tym jego patusiarskim życiu mogła się przytrafić w życiu ten ułom o takich pieniądzach nie mógłby pomarzyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły