Odnowią salę gimnastyczną

Pruszków

Sala gimnastyczna w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie przejdzie remont. Starostwo Powiatowe ogłosiło przetarg na prace remontowe.

Hala sportowa zyska nowe oblicze. Uczniowie będą mogli ćwiczyć na odnowionym obiekcie już ok. 1,5 miesiąca po podpisaniu umowy. Co wejdzie w zakres robót?

Podzielono je na dwie części. Pierwsza to wymiana instalacji elektrycznej i montaż nowego, ledowego oświetlenia – dotychczas w sali znajdowały się świetlówki, które nie spełniają dzisiejszych norm. Dodatkowo ubytki w tynku zostaną uzupełnione, a ściany oraz sufit – pomalowane. Parkiet, który był wymieniony w 2008 roku, będzie wycyklinowany i polakierowany. Zyska też nowe malowanie linii boiskowych. Zamontowane będą również nowe listwy przypodłogowe. Część druga będzie polegała na wykonaniu instalacji nagłośnieniowej z głośnikami i wzmacniaczami z opcją miksowania źródeł.

Na oferty Starostwo Powiatowe w Pruszkowie czeka do 28 października. Zamówienie jest dofinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Infrastruktury Sportowej Mazowsze 2021.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.