Od 1 czerwca wracają kolejne pociągi KM

Region

Od 1 czerwca do rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich wracają kolejne połączenia. To m.in. dodatkowe pociągi relacji Warszawa Wschodnia-Grodzisk Mazowiecki, czy relacji Grodzisk Mazowiecki - Zielonka - poinformowały Koleje Miejskie w komunikacie.

To już kolejne zmiany w rozkładzie Kolei Miejskich. Na tory powracają następne połączenia. Według przewoźnika połączenia przywracane są w związku z rosnącym zainteresowaniem podróżnych.

Koleje Mazowieckie poinformowały też, że od 1 czerwca uruchomią też dodatkowo sześć dodatkowych pociągów m.in. relacji Grodzisk Mazowiecki – Mrozy na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Zachodnia oraz Mińsk Mazowiecki – Mrozy czy w relacji Warszawa Zachodnia – Mrozy na odcinku Mińsk Mazowiecki – Mrozy.

Szczegółowy rozkład jazdy dla poszczególnych linii znajduje się w tabelach rozkładu jazdy na stronie www.mazowieckie.com.pl.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Od 1 czerwca wracają kolejne pociągi KM”

  1. Daro pisze:

    A kiedy pojedzie pociag z Pruszkowa do czeskiej Pragi ?

  2. Maaaarrrrriiiiiooooooo pisze:

    kolej to porażka ostatnio, wiecznie poopóźniana mimo iż pociągów mało a jak są to jeden po drugim a potem długo długo nic np z grodziska 17:46 17:51 18:07 a potem długo nic, po co 2 pociągi co 5 minut i to jeszcze o takiej porze. A jak trzeba to pociągi co 80 minut przykład miedzy 10 a 13 z grodziska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły