Nowe dane dotyczące epidemii. Sprawdzamy raporty (20 maja)

Region

Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne z Pruszkowa i Grodziska opublikowały aktualne raporty dotyczące sytuacji epidemiologicznej w regionie.

W powiecie grodziskim kwarantanną domową objęto 57 osób, izolacją domową 10osób, a nadzorem epidemiologicznym 142 osoby. Do tej pory potwierdzono zakażenie COVID-19 u 41 mieszkańców powiatu, z czego 28 osób wyzdrowiało, a dwie. Obecnie w szpitalu przebywa pięć osób.

W ciągu ostatniej doby nie odnotowano nowych przypadków zakażeń w powiecie grodziskim. Nie było również potwierdzonego przypadku wyzdrowienia.

W powiecie pruszkowskim kwarantanną objęto 380 mieszkańców, izolacją domową objęto 23 osoby, a nadzorem epidemiologicznym 20 osób. Dwie osoby przebywają w izolatorium. Do tej pory w powiecie pruszkowskim zakażenie potwierdzono u 152 osób, z czego 90 wyzdrowiało, a 21 zmarło. 15 osób przebywa w szpitalu.

W ciągu ostatniej doby w powiecie pruszkowskim odnotowano trzy nowe przypadek zakażenia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nowe dane dotyczące epidemii. Sprawdzamy raporty (20 maja)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły