Nocny pożar pod Nadarzynem

Nadarzyn

W nocy z piątku na sobotę w jednym z domów w Starej Wsi doszło do wybuchu butli z gazem. Dwie osoby zostały poszkodowane. Akcja gaśnicza trwała do prawie 4.00 rano.

Do zdarzenia doszło około godz. 22.00. W wyniku eksplozji butli z gazem doszło do pożaru. Poszkodowane zostały dwie osoby. Kobieta z poparzeniami kończyn oraz mężczyzna z podejrzeniem poparzenia dróg oddechowych trafili do szpitala. Na miejscu lądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak ostatecznie poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala karetkami.

 

Eksplozja butli z gazem doprowadziła do uszkodzeń budynku. Akcja była trudna, strażacy musieli rozebrać cześć konstrukcji budynku, by dogasić pożar. Budynek jest w złym stanie, nie wiadomo czy domownic będą mogli w nim ponownie zamieszkać.

 

Z pożarem walczyło sześć jednostek straży pożarnej. Akcja gaśnicza zakończyła się około godziny 4.00.

 

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.