Nieudane poszukiwania, a więc kolejna próba

Michałowice

Za pierwszym razem nie udało się znaleźć wykonawcy zadania, a więc trzeba podjąć kolejną próbę. W Komorowie Wsi przy al. Starych Lip ma powstać budynek socjalny jednorodzinny z dwoma lokalami mieszkalnymi. Gmina Michałowice ogłosiła kolejny przetarg.

Budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi na poddaszu, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, dach dwuspadowy, bez garaży –  tak ma wyglądać efekt końcowy. W zasadzie inwestycja mogłaby już startować, ale potrzeba nieco więcej czasu. Na początku drogi gmina Michałowice napotkała na problemy. We wrześniu urząd ogłosił pierwszy przetarg na wykonawcę zadania w Komorowie Wsi, ale… – Nie otrzymaliśmy żadnych ofert, więc ogłosiliśmy kolejny przetarg – powiedział nam Józef Kawiorski, kierownik Referatu Inwestycji i Remontów w Gminie Michałowice.

Co do samych lokali, jeden z nich będzie trzypokojowy o powierzchni od 56 do 62 m. kw. Drugi będzie mniejszy o jeden pokój, a jego metraż wyniesie – 42-52 m kw. W każdym lokalu znajdą się również kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Planowane jest także wykonanie dwóch pomieszczeń gospodarczych, które będą zlokalizowane na poddaszu. Warto dodać, że inwestycja obejmuje zaprojektowanie i wybudowanie budynku socjalnego.

Gmina Michałowice czeka na oferty do 15 listopada. Wykonawca na realizację zadania będzie miał osiem miesięcy od dnia podpisania umowy.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.