Nadarzyński kompleks basenów – otwarcie już w tę sobotę!

Nadarzyn

Już za chwileczkę, już za momencik swoją działalność rozpocznie kompleks basenów letnich w Strzeniówce. Oby tylko pogoda dopisała!

Kompleks sportowo-rekreacyjny zostanie otwarty zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami – w sobotę, 19 czerwca o godzinie 10.00. W weekend otwarcia (19 i 20 czerwca, w godz. 10.00-18.00) wstęp będzie darmowy (na terenie kompleksu będzie mogło przebywać jednorazowo 700 osób!). Dodatkowo przewidziane są atrakcje, głównie dla najmłodszych. Wójt Gminy Nadarzyn na swoim profilu facebookowym udostępnił informację dotyczącą cennika. Jak czytamy: Zakupiony bilet wstępu będzie upoważniał do pobytu na obiekcie przez cały dzień, czyli od godziny 10.00 do 18.00 jednak bez możliwości wyjścia z obiektu i powrotu na ten sam bilet. Wyszliśmy z założenia, iż nasz obiekt nie będzie pełnił roli basenów sportowych. To kompleks rekreacyjny, gdzie łączyć będziemy bierny relaks, czyli kąpiele słoneczne, z aktywnością w wodzie i na boiskach sportowych. Z tego powodu mało kto będzie „wpadał” na nadarzyńskie baseny na przysłowiową „minutkę”. Bardziej będzie to kilka godzin. Dodatkowo w cenniku uwzględniono mieszkańców gminy Nadarzyn, którzy posiadają kartę Nadarzyniaka – ci mogą liczyć na bilet ze specjalną ulgą.

Poniżej prezentujemy cennik:

Dorośli
Normalny 40 zł
Ulgowy z kartą N 20 zł
Dzieci powyżej 7 lat
Normalny 15 zł
Ulgowy z kartą N 10 zł

Studenci do 26 roku życia
Normalny 20 zł
Ulgowy z kartą N 10 z

Dzieci do 7 lat, osoby niepełnosprawne, opiekunowie osób niepełnosprawnych, renciści i emeryci wstęp wolny

Rodzina z Kartą Dużej
Rodziny 2+3 ( i więcej) 80 zł
Rodzina z Kartą Dużej Rodziny 2+3 i kartą N 50 zł

Grupy zorganizowane ( półkolonie, grupy sportowe) z terenu Gminy Nadarzyn
od pon. – do pt. 1 zł od uczestnika
* 1 opiekun na 10 dzieci za darmo

Grupy zorganizowane (półkolonie,grupy sportowe)
od pon. – do pt. 10 zł od uczestnika
* 1 opiekun na 10 dzieci za darmo

Jak dodaje wójt gminy Nadarzyn – Niestety z powodów konstrukcyjnych oraz tempa prac nie udało nam się rozwiązać w tym roku bezpiecznego dostępu dla osób na wózkach do górnych pomostów. Ten błąd naprawimy do przyszłego sezonu. Wybaczcie.

Na ten czas jedyną możliwością będzie pomoc ze strony obsługi basenów. Pomogą oni każdemu potrzebującemu w pokonaniu istniejących barier architektonicznych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 24

24 odpowiedzi na “Nadarzyński kompleks basenów – otwarcie już w tę sobotę!”

 1. Emerytka pisze:

  Super niespodzianka !!! RENCIŚCI i EMERYCI WCHODZĄ ZA DARMO . Także dzieci do 7 lat, osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie.

 2. Ja pisze:

  Czy tam są jakieś parasole?? Albo żagle oceniające? Takie pod którymi można się w cieniu z kocem rozłożyć?

  Czy na terenie jest jakaś gastronomia? Czy trzeba wszystko przynieść i kisić w tym słońcu???

 3. obecna... pisze:

  Trochę drogo, oby te dwa dni , nie były jedyną frekwencją na całe lato…
  wiadomo , darmo to i ludzi będzie dużo…

 4. RADEK pisze:

  Drogo i kocha że otwarte 🙁

 5. janusz pisze:

  to jawna dyskryminacja mieszkańców innych miejscowości. Jak Nadarzyniacy mają taniej, to może za wjazd do Warszawy niech płacą. Warszawa dla Warszawiaków, skoro Nadarzyn dla nich

 6. Uwe pisze:

  40 zł za osobę dorosła chyba trochę za dużo.

 7. Hajka1 pisze:

  Wszystkie gminy spöł Pruszkowie rozwijają się w sposób przyjazny dla mieszkańcöw. Tylko Pruszķöw nie. Tu tylko deweloperzy mogą liczyć na wsparcie po to,żeby przebudować ostatnie skrawki zieleni w tym niegdyś towarzyskim a obecnie paskudny i zaniedbany mieście.

  • none pisze:

   Nieprawda. Taki Brwinów jest dużo mniej przyjazny dla mieszkańców i nic na lepsze się nie zmienia. Nawet jak łatają dziury w jezdni, to tylko co drugą, żeby za dobrze nie było.

 8. none pisze:

  Fajnie, że prace zbliżają się ku końcowi i udało się dotrzymać terminu. Szkoda jedynie, że bilet wstępu będzie jednorazowy i po wyjściu z kompleksu nie będzie można do niego wrócić tego samego dnia. Obok jest przecież bardzo smaczna kuchnia „partyzancka” i można by tam wyskoczyć na grochówkę i karkówkę, żeby się wzmocnić.

 9. Ola pisze:

  Ciekawe po jakim czasie jakiś maluszek zostawi swoje fekalia w basenie i będzie przerwa techniczna…..

 10. Wpr123 pisze:

  Nawet spoko sprawa i jak na cały dzień bilety też przystępne ceny. Tylko żeby chołota ukraińska zaraz tam nie przychodziła i burd nie robiła

 11. Niezadowolony pisze:

  Żałuje że mieszkam w Pruszkowie jedyne co tu ostatnio powstało to plastikowe lodowisko.

  • Grabarz pisze:

   Nie ma przymusu mieszkania w Pruszkowie. W Żurominie, Łosicach czy Zwoleniu z pewnością powstało więcej obiektów.

  • Anonim pisze:

   Lodowisko i dobre miejsce do wypadku czy to do nadarzyna, czy do Warszawy czy gdziekolwiek. Wszędzie blisko z Pruszkowa. Dostęp jest do wszystkich atrakcji.

 12. D pisze:

  Pogratulować tępa prac nie wierzyłem że powstanie to w tym roku a tu bardzo miła niespodzianka,brawa dla firm które budowały obiekt.

 13. Janusz pisze:

  a piwko będzie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły