Nadarzyn doczeka się nowej przychodni

Nadarzyn

W gminie Nadarzyn powstanie nowy ośrodek zdrowia. Władze gminy podpisały umowę z wykonawcą dokumentacji projektowo-kosztorysowej.

Nowy ośrodek zdrowia w Nadarzynie ma powstać w pobliżu centrum przesiadkowego „Parkuj i Jedź”. Obiekt ma składać się z trzech skrzydeł: części głównej z poczekalnią, rejestracją pacjentów oraz pokojami lekarskimi i administracją. W kolejnych skrzydłach znajdą się rehabilitacja i dom dziennej opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi z możliwością prowadzenia opieki całodobowej.

W środę 1 lipca Dariusz Zwoliński wójt Gminy Nadarzyn podpisał umowę z przedstawicielem wykonawcy na realizację zadania pn. „Kompleksowe opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy zespołu usług medycznych przy ul. Granicznej w Nadarzynie”. Wartość zamówienia to 177 tys. zł.

Budowa nowego ośrodka zdrowia ma zwiększyć dostępność lekarzy, w tym specjalistów oraz zwiększyć liczbę projektów realizowanych przez SPG ZOZ Nadarzyn. Przychodnia ma być jednym z elementów Centrum Obsługi Mieszkańców.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Nadarzyn doczeka się nowej przychodni”

 1. Wolny pisze:

  Cały Urząd Gminy to bolszewicy

 2. Agata pisze:

  Tylko ANDRZEJ DUDA!!! Rafał nie kłam to obciach!! Przepraszam za Nadarzyn!

  • eva pisze:

   Agato nie przepraszaj. Nadarzyn jest dumny że zaglosowal na R Trzaskowskiego.

   • Agata pisze:

    Przepraszamy za Eva i Nadarzyn. To wstyd, żeby głosować na tęczowego Trzaska. Nie chcemy go więcej widzieć w Nadarzynie. Niech zajmie się Warszawą. W imieniu mieszkańców zapraszamy Andrzeja Dudę. Dziękujemy za ogrom pracy który Pan wkłada na codzień. Życzymy Panu wygrania wyborów.

   • Jan pisze:

    Widać że Eva ogląda Tvn i ma klapki na oczach. Nie ma pojęcia co pisze. Przełącz na TVP info, to zobaczysz co Rafał wyprawia… jak oszukuje..

 3. Grzegorz pisze:

  Zwoliński jest spalony. Witał Rafał nie kłam i mówi że jest niezależny. To człowiek PO. Czuję się oszukany przez tego Pana. Nigdy więcej nie oddam na niego głosu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły