Młodzi mężczyźni odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Nadarzyn / Pruszków

W powiecie pruszkowskim policjanci zatrzymali 23-latka oraz 19-latka podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Mężczyźni odpowiedzą za swoje czyny.

Kilka dni temu na ul. Prusa w Pruszkowie policjanci zatrzymali do kontroli Opla. – 23-letni pasażer w kieszeni kurtki miał „dilerkę” ze zbryloną substancją. W związku z podejrzeniem, że substancja to może być zabroniona ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Zabezpieczoną substancję poddano badaniu testerem narkotykowym, który wskazał, że jest to meferdon. 23-latek odpowie za posiadanie środków odurzających – dodaje.

W czwartek 25 marca policjanci zatrzymali kolejnego mężczyznę podsiadającego narkotyki na ul. Warszawskiej w Nadarzynie. – 19-latek miał przy sobie marihuanę. Funkcjonariusze podczas kontroli Daewoo zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie kierującego. Mężczyzna przyznał, że w bieliźnie posiada torebkę z narkotykami. 19-latek oddał opakowanie wraz z zawartością funkcjonariuszom – relacjonuje rzecznik pruszkowskiej komendy. – Badanie potwierdziło, że susz z torebki to marihuana – dodaje.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Młodzi mężczyźni odpowiedzą za posiadanie narkotyków”

 1. lux pisze:

  Marihuana to nie narkotyk

 2. Karo pisze:

  Policja jest żałosna tak samo jak polskie prawo! 3lata za jointa ale już za gwałtu księży na dzieciach wycieczka do innej parafi!
  Największe osiągniecie nieudaczników. Z Policji złapać dziecko z marihuana i chwalić się tym na prawo i lewo👍🏻

 3. Wilku starszy pisze:

  Schował towar w majty, następnie narobił w te majty. Pytanie, po co chowal skoro i tak się wysypal???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły