Mieszkanka Raszyna wytańczyła medal

Raszyn

Taniec zyskuje coraz większą popularność. Dla wielu kojarzy się z rozrywką, jednak to także ciężka praca. Tancerze godzinami trenują, aby wziąć udział w zawodach. Po srebrny medal w mistrzostwach federacji IDO sięgnęła Maja Klimaszewska z Raszyna.

W Zielonce spotkali się miłośnicy disco dance, disco freestyle, street dance show&techno, którzy rywalizowali w 50 konkurencjach tanecznych. Zmagania były podzielne na kategorie wiekowe: do 7, do 11, 12-15, 16+ lat. Turniej miał rangę krajowego czempionatu, a także eliminacji do mistrzostw Europy i świata.

Swoje umiejętności zaprezentowała mieszkanka Raszyna Maja Klimaszewska, która startowała w kategorii wiekowej 12-15 lat. Młoda tancerka na co dzień trenuje w Klubie Sportowym Grawitacja Piaseczno. W Zielonce wystartowała w dwóch konkurencjach: solo dance oraz duet disco dance. 

Maja zaprezentowała bogaty repertuar, który został wysoko oceniony. W ostatecznym rozrachunku mieszkanka Raszyna uplasowała się na drugim miejscu podium. Wywalczenie srebrnego medalu dało Mai awans do mistrzostw Europy i świata. 

Młoda tancerka pokonała ponad 90 rywalek. Nie może spocząć na laurach. Czekają ją kolejne ciężkie treningi i wysiłek, aby jak najlepiej wypaść na kolejnej imprezie. Tym razem światowej. Czy przywiezie do Raszyna kolejne medale?

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.