Miesięczny za darmo? WTP rozdaje bilety!

Region

Rusza drugi etap akcji „Jesienne biletobranie”. Do zgarnięcia co najmniej 315 darmowych biletów miesięcznych.

Wczoraj, 18 października, ruszył drugi etap konkursu zorganizowanego przez stołeczny ratusz. Jak wziąć w nim udział? Należy posiadać na karcie miejskiej lub innym nośniku zakodowany i aktywowany bilet. Musi być on kupiony nie wcześniej niż 1 października 2021 r. Następnie trzeba wypełnić formularz dostępny na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego, dodając także 11-cyfrowy numer karty.

UWAGA! Każdy uczestnik może dokonać tylko jednego zgłoszenia w trakcie całego konkursu (dwóch etapów) – w terminie od 16 września do 31 października.

Cała zabawa polega na tym, by być pierwszym. Codziennie o godz. 9.00 na stronie pojawia się informacja o godzinie rozpoczęcia rejestracji. Każdego dnia wyznaczana jest inna pora, ale zawsze rejestracja kończy się minutę przed północą. Zwycięzcy są wyłaniani wedle zasady „kto pierwszy, ten lepszy” i kolejności prawidłowych zgłoszeń.

O co gramy? O bilety 30-dniowe – ulgowe lub normalne – na strefę I, II lub obie: w zależności od tego, jaki bilet ma aktualnie zakodowany na swoim nośniku. Odbiór nagrody następuje osobiście po zgłoszeniu się z kartą do jednego z Punktów Obsługi Pasażerów. Konkurs trwa do 31 października 2021 r.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.