Michałowice uruchamiają system powiadamiania przez SMS

Michałowice

Dla wszystkich mieszkańców, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami gmina Michałowice uruchamia smsowy system powiadomień.

Ten kanał komunikacji ma ułatwić władzom gminy Michałowice kontakt z mieszkańcami. Dzięki smsowym powiadomieniom mieszkańcy dowiedzą się nie tylko o przerwach w dostawie wody czy utrudnieniach drogowych związanych z remontami. SMS przypomni również o ciekawym wydarzeniu kulturalnym w okolicy czy zawodach sportowych odbywających się w pobliżu.

Rejestracja do systemu jest całkowice bezpłatna. Osoby korzystające z systemu nie ponoszą żadnych kosztów.

Co trzeba zrobić by otrzymać powiadomienia? Wystarczy zarejestrować się przez formularz specjalny formularz, który jest dostępny tutaj. W formularzu oprócz numeru telefonu należy podać adres. Dzięki temu informacje wysyłane do mieszkańców będą precyzyjnie dobrane.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.