Lodowiska zbliżają się do końca sezonu

Region

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy do kiedy będą funkcjonowały lodowiska w poszczególnych gminach. To już ostatnie dni aby poszaleć na łyżwach!

Spędzanie czasu jeżdżąc na łyżwach to bardzo popularna forma rozrywki w wielu gminach. To nie tylko sposób na świetną zabawę, ale także poprawienie swojej kondycji i zdrowia. Niestety sezon na łyżwy dobiega końca, choć wiele gmin zdecydowało się na wydłużenie go o dodatkowe kilka lub kilkanaście dni.

Najwcześniej, rozłożone zostanie lodowisko w Grodzisku Mazowieckim. Tutaj pojeździmy tylko do najbliższej niedzieli, 4 marca. Na osłodę miasto udostępniło dodatkową ślizgawkę. – Od dzisiaj (28 lutego – przyp. red.) możecie jeździć na łyżwach na jednym ze Stawów Goliana. Do końca tego tygodnia zapowiadają mrozy więc warto przyjść i wypróbować – napisano na facebooku Grodziska Mazowieckiego.

Mieszkańcy Pruszkowa poślizgaja sie do 7 marca, zatem termin zakończenia dzialalności lodowiska przedłużono o tydzień. Oficjalne pożegnanie odbędzie się ostatniego dnia funkcjonowania obiektu o godz. 17.00.

Następnie 11 marca lodowiska zostaną zamknięte w Brwinowie i Piastowie. W pierwszej z wymienionych miejscowości na ten dzień planowana jest impreza, poczęstunek w postaci grochówki i pokaz jazdy na łyżwach. W Piastowie oficjalnego zakończenia sezonu nie zaplanowano.

Okazuje się, że najdłużej pojeździmy w Milanówku. Tam zaplanowano koniec sezonu łyżwiarskiego na 15 marca. Tego dnia o godz. 16.00 przygotowano imprezę i atrakcje w postaci pokazu jazdy figurowej, gry zabawy, konkursy i słodkie niespodzianki.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.