Weekendowy zlot foodtrucków na dachu Nowej Stacji w Pruszkowie

Pruszków

Już w najbliższy weekend, w dniach 4-6 września w godzinach 10.00 – 20.00, dach Nowej Stacji zamieni się w rodzinny piknik, pełen smacznego jedzenia serwowanego prosto z foodtrucków. W urozmaiconym menu znajdą się zarówno dania z różnych stron świata, jak i klasyki street foodu.

Jedzenie z foodtrucków w szybkim tempie zawojowało serca i żołądki Polaków. Każdy foodtruck ma określoną specjalizację, a właściciele dokładają starań, aby ich potrawy kusiły jakością, kombinacją składników i oryginalnym smakiem. Ze względów logistycznych menu każdego foodtrucka jest ograniczone, dlatego postanowiono organizować zloty, na których w jednym miejscu można spróbować wielu różnorodnych potraw.

W pierwszy weekend września taki zlot odbędzie się na dachu centrum handlowo-rozrywkowego Nowa Stacja w Pruszkowie. Swój udział w nim zapowiedziało 11 foodtrucków serwujących m.in. amerykańskie burgery, meksykańskie quesadille, orientalne pierożki czy tajskie curry. Będą też dobrze znane frytki, kurczaki czy hot-dogi podawane na różne sposoby oraz kultowe słodkie pączki-donuty.

Wśród rozmaitych dań inspirowanych kuchniami świata i klasyków streetfoodu każdy znajdzie coś, na co ma akurat ochotę. To prawdziwa gratka, dla wszystkich, którzy lubią poznawać nowe smaki, cenią dobre jedzenie i chętnie spędzają czas na wspólnym biesiadowaniu z rodziną i przyjaciółmi.

Pierwszy zlot foodtrucków na dachu Nowej Stacji odbył się pod koniec czerwca b.r. i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony klientów. Dlatego z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i powrotu z wakacji, przygotowano kolejną edycję tej imprezy.

W trakcie zlotu organizatorzy będą dbali o zachowanie zasad bezpieczeństwa. Powierzchnia dachu jest na tyle duża, że nie będzie problemu z utrzymaniem odpowiedniego dystansu między uczestnikami. W każdym foodtrucku znajdzie się płyn do dezynfekcji, a ekipa sprzątająca ustawi stoły w bezpiecznej odległości od siebie i będzie je regularnie dezynfekować. Duża przestrzeń na świeżym powietrzu oraz odpowiednia troska o higienę, umożliwią wszystkim miłe spędzenie weekendu, w bezpiecznych warunkach.

Wstęp na zlot foodtrucków jest bezpłatny. Bezpłatny jest również parking na terenie Nowej Stacji. Więcej szczegółów dotyczących imprezy znajduje się na stronie www Nowej Stacji oraz na FB

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Weekendowy zlot foodtrucków na dachu Nowej Stacji w Pruszkowie”

 1. rabull pisze:

  Czekamy na wiekopomne wydarzenie czyli zjazd beczkowozów….

 2. Anonim pisze:

  Toiki będą zapaskudzone.

 3. qwerty pisze:

  Naprawdę nie mieliście żadnego dobrego zdjęcia z poprzedniej imprezy? Musieliście dać w nagłówku fotkę z Gdyni?

 4. Pozdrawiam pisze:

  Hipsterskie żarcie.

 5. justyna.w pisze:

  znowu ludzie skonczą z zatruciami jak w zeszłym roku

 6. Zeus pisze:

  Wolę chińczyka lub kebaba więcej i sporo taniej

  • Dr.Huckenbush pisze:

   Dokładnie tak. Zwykły fast food tylko że w zawyżonych znacznie cenach i porcje malutkie. Ale nazwa wydarzenia dumna, więc trochę łosi się złapie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły