Weekendowy zlot foodtrucków na dachu Nowej Stacji w Pruszkowie

Pruszków

Już w najbliższy weekend, w dniach 4-6 września w godzinach 10.00 – 20.00, dach Nowej Stacji zamieni się w rodzinny piknik, pełen smacznego jedzenia serwowanego prosto z foodtrucków. W urozmaiconym menu znajdą się zarówno dania z różnych stron świata, jak i klasyki street foodu.

Jedzenie z foodtrucków w szybkim tempie zawojowało serca i żołądki Polaków. Każdy foodtruck ma określoną specjalizację, a właściciele dokładają starań, aby ich potrawy kusiły jakością, kombinacją składników i oryginalnym smakiem. Ze względów logistycznych menu każdego foodtrucka jest ograniczone, dlatego postanowiono organizować zloty, na których w jednym miejscu można spróbować wielu różnorodnych potraw.

W pierwszy weekend września taki zlot odbędzie się na dachu centrum handlowo-rozrywkowego Nowa Stacja w Pruszkowie. Swój udział w nim zapowiedziało 11 foodtrucków serwujących m.in. amerykańskie burgery, meksykańskie quesadille, orientalne pierożki czy tajskie curry. Będą też dobrze znane frytki, kurczaki czy hot-dogi podawane na różne sposoby oraz kultowe słodkie pączki-donuty.

Wśród rozmaitych dań inspirowanych kuchniami świata i klasyków streetfoodu każdy znajdzie coś, na co ma akurat ochotę. To prawdziwa gratka, dla wszystkich, którzy lubią poznawać nowe smaki, cenią dobre jedzenie i chętnie spędzają czas na wspólnym biesiadowaniu z rodziną i przyjaciółmi.

Pierwszy zlot foodtrucków na dachu Nowej Stacji odbył się pod koniec czerwca b.r. i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony klientów. Dlatego z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i powrotu z wakacji, przygotowano kolejną edycję tej imprezy.

W trakcie zlotu organizatorzy będą dbali o zachowanie zasad bezpieczeństwa. Powierzchnia dachu jest na tyle duża, że nie będzie problemu z utrzymaniem odpowiedniego dystansu między uczestnikami. W każdym foodtrucku znajdzie się płyn do dezynfekcji, a ekipa sprzątająca ustawi stoły w bezpiecznej odległości od siebie i będzie je regularnie dezynfekować. Duża przestrzeń na świeżym powietrzu oraz odpowiednia troska o higienę, umożliwią wszystkim miłe spędzenie weekendu, w bezpiecznych warunkach.

Wstęp na zlot foodtrucków jest bezpłatny. Bezpłatny jest również parking na terenie Nowej Stacji. Więcej szczegółów dotyczących imprezy znajduje się na stronie www Nowej Stacji oraz na FB

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Weekendowy zlot foodtrucków na dachu Nowej Stacji w Pruszkowie”

 1. rabull pisze:

  Czekamy na wiekopomne wydarzenie czyli zjazd beczkowozów….

 2. Anonim pisze:

  Toiki będą zapaskudzone.

 3. qwerty pisze:

  Naprawdę nie mieliście żadnego dobrego zdjęcia z poprzedniej imprezy? Musieliście dać w nagłówku fotkę z Gdyni?

 4. Pozdrawiam pisze:

  Hipsterskie żarcie.

 5. justyna.w pisze:

  znowu ludzie skonczą z zatruciami jak w zeszłym roku

 6. Zeus pisze:

  Wolę chińczyka lub kebaba więcej i sporo taniej

  • Dr.Huckenbush pisze:

   Dokładnie tak. Zwykły fast food tylko że w zawyżonych znacznie cenach i porcje malutkie. Ale nazwa wydarzenia dumna, więc trochę łosi się złapie.

   • a_nikt pisze:

    ceny zawsze kosmiczne, teraz dodatkowo loteria czy z nadzieniem z wirusa dostaniesz jedzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły