Święto policji i piknik rodzinny

Piknik

W niedzielę, 14 lipca, w Brwinowie odbędzie się wielkie policyjne święto. W programie ciekawe pokazy, piknik rodzinny i wiele atrakcji.

Impreza organizowana jest przez Komendę Powiatową Policji w Pruszkowie. Rozpocznie się od uroczystego apelu o godz. 12.30 na rynku w Brwinowie z udziałem Kompanii Reprezentacyjnej Oddziałów Prewencji Policji w Warszawie i Orkiestry Reprezentacyjnej Policji.

Po apelu czas na wspólne świętowanie podczas pikniku pod hasłem „Bezpieczny Powiat Pruszkowski”. – Zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą dla siebie szereg atrakcji. Będzie to wyjątkowy czas dla funkcjonariuszy, ponieważ w tym roku przypada setna rocznica powołania Policji Państwowej – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy pruszkowskiej komendy powiatowej.

Początek pikniku o godz. 13.30 w rejonie ulic Piłsudskiego i Przejazd. W programie m.in. pokaz starych radiowozów, psy i konie policyjne, w tym pokaz bojowy psów (Wydział Wywiadowczo-Patrolowy Komendy Stołecznej Policji), – pokaz bojowy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie (godz. 14:00), pokaz sprzętu i techniki policyjnej, gry, zabawy i animacje dla najmłodszych, – miasteczko ruchu drogowego, – stanowiska promocyjne Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, gmin z terenu Powiatu Pruszkowskiego oraz innych instytucji współpracujących z KPP. Do tego przepyszna grochówka, wata cukrowa i niebieskie lody.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal WPR24.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 22

22 odpowiedzi na “Święto policji i piknik rodzinny”

 1. WPR X pisze:

  a konfetti nie zabraknie do posypywania ?

 2. miś pisze:

  szacun dla munduru ! ale ludzie są różni nawet tam…. , mój Panie dzielnicowy życzę awansu !!

 3. Słów brak pisze:

  Ludzi do roboty brak, a do robienia pokazówek i prężenia się ku chwale przełożonych zawsze uda się ludzi znaleźć

 4. Obywatel ll sortu pisze:

  A będą pokazy rażenia taserem ?

 5. DD pisze:

  Będą się onanizować?

 6. Brwinowianin pisze:

  jak nie wstyd burmistrzowi Brwinowa A. Kosińskiemu kogokolwiek zapraszać na brwinowski rynek ?!
  Chodnik koło żabki dziura na dziurze, asfalt na rynku dziurawy jak ser…To nie można było tego zorganizować w jakimś ładniejszym miejscu, np koło szkoły dwójki ???

  • Luck Mc.Kane pisze:

   dokładnie !

   • Grabarz pisze:

    Piękne, robotnicze miasto Brwinów posiada równe, szerokie drogi i chodniki. W naszej narodowo socjalistycznej ojczyźnie nie ma ani jednej dziury w chodniku, ani jednej rysy na drodze. Lokalny aktyw partyjny codziennie przemierza w czynie społecznym ulice Brwinowa i czuwa nad zachowaniem równej powierzchni wszystkich dróg i chodników. W podzięce za zasługi dla klasy robotniczej niech spadnie z nieba confetti, a gładkimi jak stół ulicami przejedzie uroczysta defilada osinobusów!

  • Tomek pisze:

   Zaproś ich do siebie na pewno masz pięknie

   • Andrzej Drzewicki pisze:

    @Tomaszku, może masz informacje kiedy rusza budowa obiecanej przez „dobro wspólne” w ostatniej kampanii przedwyborczej kładki przez tory w okolicach stadionu ?

    • Tomek pisze:

     @Andrzej Drzewiecki A może Natalia Finkebau? To ty Brwinowianin? Wyprany mózg

     • grzybek pisze:

      Hehe Tomek przyjrzyj się dobrze komentarzom bo brwinowianin już sam sobie odpisuje

     • Tomek pisze:

      @grzybek ja wiem że on pisze pod różnymi nickami to chory troll

     • Brwinowianin pisze:

      Tomaszku, nadal nie odpowiedziałeś na pytanie. Jesteś blisko burmistrza to myślałem że coś więcej wiesz? Nie musisz tu wylewać swoich żali że cię nie wybrali.

    • ciotka marianna pisze:

     Tomeczek, jak zwykle, żadnego meritum, tylko ble ble nie na temat.

     • Brwinowianin pisze:

      @ciocu marianno, tak, no w końcu obiecali kładkę przez tory …a teraz ciiiiiiiiszaaaaa !!!
      – albo atakowanie chamskim chejtem i odwracanie rzeczywistości

     • Tomek pisze:

      Brwinowianin ja przynajmniej nie zmieniam co chwilę nickow i nie odpisuje sam sobie na komentarze tak jak ty. Nie sprowadzam wszystkich tematów jakie są publikowane na wpr do polityki. Nie jestem znajomym burmistrza ani nie kandydowalem w wyborach. Jestem obiektywnym obserwatorem tego co dzieje się w Brwinowie i tylko nie cierpię takich ludzi jak ty zaslepionych nienawiścią do przeciwników politycznych. Krytykujesz wszystko tylko dlatego że Kosiński nie jest z PiS i sam mi przyznales rację pod jednym z artykułów że wszystko by Ci pasowało gdyby burmistrz był z pisu więc wszystko jasne

 7. Piknik pisze:

  Będą sobie pikniki robić zamiast ścigać przestępców. Zamiast pomagać społeczeństwu robią jeszcze więcej zamieszania.

  • Anonim pisze:

   Jakich przestępców gdzie ty ich masz oprócz kolizji które stwarzają sami kierowcy i paru pijaczków co od czasu do czasu głośniej krzykniesz to spokój gdzie ty masz przestępców bezpiecznie wszędzie nie oglondamy tych seriali parą dokumentalnych bo siejesz zament

   • GłosBiałegostoku pisze:

    dziś przestępcy działają „legalnie” , ucywilizowali się można powiedzieć na wzór krajów zachodnich…A spotkać ich można …np. przy przetargach publicznych …Tu już nie chodzi o zbieranie haraczy jak kiedyś od restauratorów, tu jest gra o większa kasę i to jeszcze „legalnie”. Dlatego właśnie rząd PIS ma tylu samo zwolenników co przeciwników, bo się okazauje, że tych drugich działalność zaczęto kontrolować jak nigdy wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły