Święto policji i piknik rodzinny

Piknik

W niedzielę, 14 lipca, w Brwinowie odbędzie się wielkie policyjne święto. W programie ciekawe pokazy, piknik rodzinny i wiele atrakcji.

Impreza organizowana jest przez Komendę Powiatową Policji w Pruszkowie. Rozpocznie się od uroczystego apelu o godz. 12.30 na rynku w Brwinowie z udziałem Kompanii Reprezentacyjnej Oddziałów Prewencji Policji w Warszawie i Orkiestry Reprezentacyjnej Policji.

Po apelu czas na wspólne świętowanie podczas pikniku pod hasłem „Bezpieczny Powiat Pruszkowski”. – Zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą dla siebie szereg atrakcji. Będzie to wyjątkowy czas dla funkcjonariuszy, ponieważ w tym roku przypada setna rocznica powołania Policji Państwowej – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy pruszkowskiej komendy powiatowej.

Początek pikniku o godz. 13.30 w rejonie ulic Piłsudskiego i Przejazd. W programie m.in. pokaz starych radiowozów, psy i konie policyjne, w tym pokaz bojowy psów (Wydział Wywiadowczo-Patrolowy Komendy Stołecznej Policji), – pokaz bojowy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie (godz. 14:00), pokaz sprzętu i techniki policyjnej, gry, zabawy i animacje dla najmłodszych, – miasteczko ruchu drogowego, – stanowiska promocyjne Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, gmin z terenu Powiatu Pruszkowskiego oraz innych instytucji współpracujących z KPP. Do tego przepyszna grochówka, wata cukrowa i niebieskie lody.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal WPR24.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 22

22 odpowiedzi na “Święto policji i piknik rodzinny”

 1. WPR X pisze:

  a konfetti nie zabraknie do posypywania ?

 2. miś pisze:

  szacun dla munduru ! ale ludzie są różni nawet tam…. , mój Panie dzielnicowy życzę awansu !!

 3. Słów brak pisze:

  Ludzi do roboty brak, a do robienia pokazówek i prężenia się ku chwale przełożonych zawsze uda się ludzi znaleźć

 4. Obywatel ll sortu pisze:

  A będą pokazy rażenia taserem ?

 5. DD pisze:

  Będą się onanizować?

 6. Brwinowianin pisze:

  jak nie wstyd burmistrzowi Brwinowa A. Kosińskiemu kogokolwiek zapraszać na brwinowski rynek ?!
  Chodnik koło żabki dziura na dziurze, asfalt na rynku dziurawy jak ser…To nie można było tego zorganizować w jakimś ładniejszym miejscu, np koło szkoły dwójki ???

  • Luck Mc.Kane pisze:

   dokładnie !

   • Grabarz pisze:

    Piękne, robotnicze miasto Brwinów posiada równe, szerokie drogi i chodniki. W naszej narodowo socjalistycznej ojczyźnie nie ma ani jednej dziury w chodniku, ani jednej rysy na drodze. Lokalny aktyw partyjny codziennie przemierza w czynie społecznym ulice Brwinowa i czuwa nad zachowaniem równej powierzchni wszystkich dróg i chodników. W podzięce za zasługi dla klasy robotniczej niech spadnie z nieba confetti, a gładkimi jak stół ulicami przejedzie uroczysta defilada osinobusów!

  • Tomek pisze:

   Zaproś ich do siebie na pewno masz pięknie

   • Andrzej Drzewicki pisze:

    @Tomaszku, może masz informacje kiedy rusza budowa obiecanej przez „dobro wspólne” w ostatniej kampanii przedwyborczej kładki przez tory w okolicach stadionu ?

    • Tomek pisze:

     @Andrzej Drzewiecki A może Natalia Finkebau? To ty Brwinowianin? Wyprany mózg

     • grzybek pisze:

      Hehe Tomek przyjrzyj się dobrze komentarzom bo brwinowianin już sam sobie odpisuje

     • Tomek pisze:

      @grzybek ja wiem że on pisze pod różnymi nickami to chory troll

     • Brwinowianin pisze:

      Tomaszku, nadal nie odpowiedziałeś na pytanie. Jesteś blisko burmistrza to myślałem że coś więcej wiesz? Nie musisz tu wylewać swoich żali że cię nie wybrali.

    • ciotka marianna pisze:

     Tomeczek, jak zwykle, żadnego meritum, tylko ble ble nie na temat.

     • Brwinowianin pisze:

      @ciocu marianno, tak, no w końcu obiecali kładkę przez tory …a teraz ciiiiiiiiszaaaaa !!!
      – albo atakowanie chamskim chejtem i odwracanie rzeczywistości

     • Tomek pisze:

      Brwinowianin ja przynajmniej nie zmieniam co chwilę nickow i nie odpisuje sam sobie na komentarze tak jak ty. Nie sprowadzam wszystkich tematów jakie są publikowane na wpr do polityki. Nie jestem znajomym burmistrza ani nie kandydowalem w wyborach. Jestem obiektywnym obserwatorem tego co dzieje się w Brwinowie i tylko nie cierpię takich ludzi jak ty zaslepionych nienawiścią do przeciwników politycznych. Krytykujesz wszystko tylko dlatego że Kosiński nie jest z PiS i sam mi przyznales rację pod jednym z artykułów że wszystko by Ci pasowało gdyby burmistrz był z pisu więc wszystko jasne

 7. Piknik pisze:

  Będą sobie pikniki robić zamiast ścigać przestępców. Zamiast pomagać społeczeństwu robią jeszcze więcej zamieszania.

  • Anonim pisze:

   Jakich przestępców gdzie ty ich masz oprócz kolizji które stwarzają sami kierowcy i paru pijaczków co od czasu do czasu głośniej krzykniesz to spokój gdzie ty masz przestępców bezpiecznie wszędzie nie oglondamy tych seriali parą dokumentalnych bo siejesz zament

   • GłosBiałegostoku pisze:

    dziś przestępcy działają „legalnie” , ucywilizowali się można powiedzieć na wzór krajów zachodnich…A spotkać ich można …np. przy przetargach publicznych …Tu już nie chodzi o zbieranie haraczy jak kiedyś od restauratorów, tu jest gra o większa kasę i to jeszcze „legalnie”. Dlatego właśnie rząd PIS ma tylu samo zwolenników co przeciwników, bo się okazauje, że tych drugich działalność zaczęto kontrolować jak nigdy wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły