Kto wybił szybę w radiowozie?

Pruszków

17 lutego policjanci z Pruszkowa udali się na interwencję do jednego z mieszkań przy ul. Bolesława Prusa. Gdy wrócili do radiowozu dostrzegli wybitą szybę. Czy ustalili kto był sprawcą?

Wydarzenie miało miejsce w ubiegły środowy wieczór. Policjanci z Pruszkowa otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. W celu interwencji udali się na ul. Bolesława Prusa, gdzie zaparkowali radiowóz i udali się do jednego z mieszkań. – Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce okazało się, że jeden z mężczyn wybił szybę w miejscu zamieszkania swoich sąsiadów i dodatkowo uszkodził im drzwi. Mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu, usłyszał zarzuty groźby pozbawienia życia oraz uszkodzenia mienia. Będzie doprowadzony do prokuratury – mówi asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Po powrocie do radiowozu, policjanci z Pruszkowa zauważyli także wybitą szybę i uszkodzone lusterko. Podejrzewali, że mógł tego dokonać zatrzymany mężczyzna, który na tamtą chwilę był jedynym podejrzanym w tej sprawie. – Podejrzewaliśmy, że czyn ten mógł dokonać awanturujący się mężczyzna. Jednak nie przyznał się do winy, a my nie posiadamy świadków, którzy mogliby jednoznacznie wskazać sprawcę tego zdarzenia – podkreśla Kańka. – Policjanci dalej prowadzą dochodzenie w tej sprawie.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.