Kiedy wrócą dostawy wody?

Region

Wkrótce popłynie woda w kranach, jednak tylko na terenie Ursusa. Prace modernizacyjne na dalszym odcinku wodociągu nadal trwają.

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji prowadzą roboty równolegle w dwóch miejscach, czyli na odcinkach od al. Obrońców Warszawy do Spisaka oraz od Żytniej do Reymonta. Na czas modernizacji magistrali wodociągowej trzeba było wyłączyć ją z użytku. 

Mieszkańcy tracą już cierpliwość. Kiedy skończy się susza w ich kranach? – Prace modernizacyjne mające na celu przywrócenie prawidłowych dostaw wody do Ursusa zostały zakończone. Obecnie trwa uruchamianie magistrali, w związku z czym do ok. godz. 12 ciśnienie wody na terenie dzielnicy powinno wrócić do normy. Prace na dalszym odcinku wodociągu prowadzone są w trybie ciągłym – czytamy w komunikacie MPWiK. 

Niestety nie wiadomo kiedy wszystko wróci do normy. Kolejne informacje na ten temat MPWiK ma podać o godz. 16.00. Wówczas wrócimy do tematu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.