Na Szczerkowskiego ruch jak na Marszałkowskiej!

Region

W związku z awarią sieci wodociągowej odcinek ulicy 3–go Maja od Teligi do Orzeszkowej w Grodzisku Mazowieckim jest wyłączony z ruchu.

Kierowcy skręcają w wąską uliczkę Szczerkowskiego bo nie widzą znaków. Tworzą się ogromne korki na obu ulicach. Samochody wjeżdżają w osiedle i nie mogą się stamtąd wydostać. Na osiedlu trwają bowiem prace brukowe. Niektórzy kierowcy jeżdżą nawet po chodnikach. 
– Naprawa wodociągu przy ul. 3-go Maja trwa od kilku godzin ale jeszcze dziś prace się zakończą – powiedział Andrzej Nowak z grodziskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Ulica jutro rano będzie przejezdna. Wszystkich jadących tą drogą uczulamy, aby zwracali uwagę na znaki. Na skrzyżowaniu 3-go Maja i Teligi jest znak „ ślepa droga”, mimo to wielu kierowców jedzie „na pamięć” i musi się cofać.
Ci, którzy wjadą w osiedle Szczerkowskiego także napotkają na poważne utrudnienia. Ciężki sprzęt i duże wykopy uniemożliwiają jazdę.Jedynym rozwiązaniem jest powrót na ulicę Teligi. Radzimy omijać dziś odcinek ulicy 3-go Maja od Teligi do Orzeszkowej.
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.