Grodzisk: Dobiega końca budowa przedszkola

Region

Budowa nowoczesnego przedszkola przy ulicy Górnej powoli dobiega końca. 1 września dzieci będą mogły korzystać z nowego obiektu.

Obecnie w budynku przedszkola trwają prace wykończeniowe – tynkowanie, układanie glazury, malowanie. Następnie przyjdzie czas na meblowanie i przygotowanie do nowego roku szkolnego, tak by 1 września placówka była gotowa na przyjęcie przedszkolaków. Stary budynek, z którego teraz korzystają dzieci i wychowawcy zostanie zburzony, na jego miejscu ma powstać plac zabaw.

Nowy budynek przedszkola to nie jedyna inwestycja, którą planuje przeprowadzić grodziski ratusz. Kolejnym ważnym przedsięwzięciem jest budowa szkoły w Książenicach, do której będzie mogło uczęszczać 450 – 500 uczniów. W trakcie lutowej sesji Rady Miejskiej, radni mają wprowadzić zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego tak by umożliwić realizacje tej inwestycji. Budowa szkoły powinna ruszyć w połowie bieżącego roku, obiekt ma być gotowy we wrześniu 2012.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.