Główna nagroda dla filmu promującego Pruszków

Region

„Kolej na Pruszków” to film, który ma promować nasze miasto. Krótki spot zdobył I miejsce w Festiwalu Filmów o Regionach Sosnowiec Tour Film 2011.

W dniach od 18 do 20 lutego odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Filmów o Polskich Miastach i Gminach Sosnowiec Tour Film 2011. W trakcie tego wydarzenia jury w składzie Piotr Barełkowski (reżyser), Lucyna Labocha (organizator targów), Elżbieta Lisowska (podróżniczka, filmowiec), Andrzej Lisowski (podróżnik, filmowiec) oraz Małgorzata Siuda (sekretarz jury, dziennikarka) obejrzało 27 filmów promujących walory turystyczne poszczególnych miast.

Spośród wszystkich spotów jury wyłoniło grono zwycięzców. Na pierwszym miejscu ex equo znalazły się filmy promujące Pruszków i Toruń. Drugą nagrodę otrzymał spot przedstawiający walory Bytomia. Na trzecim miejscu ex equo znalazły się Szczecinek i Tarnów.

Nagrodą jest złoty Medal – Sosnowiec Tour Film oraz emisja filmu w cyklu „Tydzień w Polsce” prowadzonym przez Daniela Olbrychskiego na antenie Travel Chanel oraz na antenie TVP Polonia.

Film „Kolej na Pruszków” można obejrzeć tutaj

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.