Bogucki się uśmiechał, "Słowik" zakrywał twarz

Region

W środę rozpoczął się proces dwóch gangsterów z mafii pruszkowskiej. Ryszard Bogucki i Andrzej Z., ps. "Słowik" są oskarżeni o współudział w zamordowaniu Marka Papały.

Na upublicznienie swojego wizerunku i pełnego nazwiska zgodził się pierwszy z mafiozów (na zdjęciu). – Bogucki uśmiecha się za każdym razem, gdy pada jego nazwisko – relacjonował reporter radia RMF FM. Swój wizerunek skrywa natomiast „Słowik”.

Około południa zakończyło się odczytywanie przez sąd aktu oskarżenia. Wynikają z niego sensacyjne informacje, według których Edward Mazur chciał zdyskredytować zeznania Artura Zirajewskiego. Ten miał obciążyć w sprawie właśnie biznesmana, który przebywa w USA.

W sprawie morderstwa Marka Papały Andrzej Z. oskarżony jest o nakłanianie Zirajewskiego do zabicia komendanta głównego policji. Według aktu oskarżenia Ryszard Bogucki miał stać „na czatach”. Obaj przestępcy nie przyznają się do winy.

Rozprawę odroczono do 12 lutego.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.