Armii Krajowej już otwarta

Region

Remont ul. Armii Krajowej dobiegł końca, droga została dziś rano otwarta dla ruchu.

Kierowcy z Pruszkowa i okolic od 23 sierpnia musieli zmagać się z utrudnieniami związanymi z zamknięciem jednej z ważniejszych ulic na terenie miasta. Początkowo zakończenie prac remontowych przewidziane było na koniec sierpnia. Niestety z powodu ukrytej usterki, o której nie wiedział ani inwestor, ani wykonawca termin oddania drogi do użytku musiał zostać przesunięty.

Okazało się, że w przeszłości Telekomunikacja Polska uszkodziła odwodnienie. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji na podstawie wykonanych zdjęć stwierdziło, że uszkodzenie kanalizacji deszczowej jest spowodowane przez wcześniejsze prace prowadzone na zlecenie TP. Nowy termin zakończenia inwestycji został wyznaczony na 15 września.

Po trzech tygodniach utrudnień została przywrócona dawna organizacja ruchu. Kierowcy mogą już poruszać się po Armii Krajowej.


fot. BS

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.