6-latka topiła się w stawie

Raszyn

We wtorek 2 czerwca w miejscowości Grocholice w gminie Raszyn doszło do dramatycznych wydarzeń. 6-latka bez wiedzy rodziców oddaliła się od domu. Nieprzytomną dziewczynkę znaleziono w pobliskim stawie.

Dziecko bawiło się w pobliżu domu. 6-lataka bez wiedzy rodziców oddaliła się od miejsca zamieszkania. Szybko rozpoczęły się poszukiwania dziewczynki. – Świadek w trakcie poszukiwań znalazł dziecko w niewielkim zbiorniku wodnym w okolicy jej domu. Policjanci obecni na miejscu zdarzenia reanimowali dziewczynkę do czasu przybycia medyków – informuje mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ostatecznie dziewczynkę przetransportowano do szpitala karetką.

Sprawę będzie badała również pruszkowska prokuratura.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.