ZTM: wysyłkę kart organizujemy partiami

Region

Pod koniec stycznia pisaliśmy o wysyłaniu przez Zarząd Transportu Miejskiego nowych kart miejskich pocztą. Jak poinformował nas Konrad Klimczak z biura prasowego ZTM, takie wysyłki są organizowane partiami.

Poprzednim razem ZTM wysyłało karty we wrześniu do osób, które wnioski złożyły do końca czerwca. Teraz wysyłka pocztowa dotyczy pasażerów, którzy chęć posiadania nowej karty zgłosiło do 30 września. Czytaj więcej.

Zapytaliśmy ZTM, dlaczego wysyłka pocztowa nie może dotyczyć większej grupy pasażerów. Znane są wszystkim sceny przed punktami obsługi klienta, gdzie tworzyły się gigantyczne kolejki po odbiór spersonalizowanych kart. – Na razie nie było to możliwe – otrzymaliśmy odpowiedź od Konrada Klimczaka. – Wysyłkę organizujemy partiami – dodał.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.