Jaka pogoda na majówkę?

Region

Na majówkę zostajecie w domu, ale nie chcecie siedzieć przed telewizorem? Mamy dla Was dobre wieści! Pogoda będzie sprzyjać aktywnościom na świeżym powietrzu.

Po przymrozkach i chłodzie czas na powrót wysokich temperatur i słońca. Majówka zapowiada się pogodnie, choć w drugiej części tygodnia może pojawić się zachmurzenie, a nawet burze.

W środę 1 maja możemy spodziewać się wysokich temperatur. Będzie ciepło i słonecznie. Prognozowana temperatura to 26 stopni Celsjusza. Słońce i wysoka temperatura będzie nam towarzyszyć również w czwartek 2 maja. Na niebie pojawi się jednak trochę chmur. Temperatura – 26 stopni Celsjusza. W piątek nadal ciepło 24 stopnie Celsjusza. Na niebie pojawi się więcej chmur. Możliwie przelotne opady deszczu.

W weekend nieco chłodniej 21-22 stopnie Celsjusza. W sobotę i niedzielę niebo przykryją chmury. Możliwe przelotne opady deszczu, a nawet burze.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.