Zrzutka na odbudowę firmy po pożarze w Ołtarzewie

Akcja charytatywna

Firma Becpak sp. z o.o. założyła zbiórkę na odbudowę magazynu po pożarze.

11 stycznia 2024 roku w hali firmy Becpak w Ołtarzewie wybuchł pożar. Ogień strawił całą halę produkcyjną, maszyny, urządzenia oraz magazyn. Firma straciła wszystko, czego potrzebuje, by pracować. W firmie było zatrudnionych 50 osób, które mogą stracić pracę, jeśli nie uda się jej odbudować.

Poszkodowana w pożarze firma założyła zrzutkę, dzięki której można pomóc jej stanąć na nogi. Każda wpłata będzie nieocenionym wsparciem.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Zrzutka na odbudowę firmy po pożarze w Ołtarzewie”

 1. Grzegorz pisze:

  Znając naszych ubezpieczycieli i biurokrację, to odszkodowanie będzie wypłacone za kilka lub kilkanaście miesięcy. Straty ogromne, a jak w hali stały drogie maszyny, wózki widłowe i inne sprzęty, a właściciel nie ma zaplecza finansowego i nie ma innych hal to będzie ciężko,. a gdzie wszystkie haracze, US, ZUS, energia,.. + pensje i inne ukryte świadczenia,.. hmm,.. a kredyty? i piszecie po co pomoc,.. no cóż,.. życie,..

  • Anonim pisze:

   Na kilkanaście miesięcy można wziąć kredyt. Poza tym skoro tak tonm argumentujesz to co stanie się za te kilkanaście miesięcy? Z jednej strony będzie kilka milionów że zrzutki z drugiej kilka milionów z ubezpieczenia i firma sobie przywłaszczy obie kwoty, czy będzie jakoś zwracać tym którzy wzięli udział w zrzutce?
   A w ogóle w takim razie zamiast pisać.”znając polskie realia” na przyszłość trzeba wybrać najlepszego a nie najtańszego ubezpieczyciela.

 2. Odpowiedzialny za własną firmę pisze:

  Czy właściciel wyzbył się swojej prywatnej własności żeby pokryć straty? Jak będzie info że sprzedał dom/domy, samochód/samochody to pomyśle czy 5 zł lub więcej nie wpłacić, a jak właściciel sam nie wierzy w dotowanie tej firmy całym swoim majątkiem to nie wiem czemu choćby grosz miał ode mnie polecieć?

 3. Wstyduniemają pisze:

  Jeszcze czego

 4. przedszkolak pisze:

  Bezczelność ludzka nie zna granic!! Na polisę szkoda było kasy, a teraz ludzie, pomóżcie bo ja nie mam….

 5. andrzej pisze:

  A ubezpieczenie ?

 6. Artur pisze:

  Taka firma to chyba powinna być ubezpieczona. To zwykle wyłudzenie kasy

  • Anonim pisze:

   Nie wyludzanie bo dobrze wiesz jaki jest cel zrzutki. Nikt nie próbuje pozyskać tych pieniędzy podstępem.

 7. Amadeusz pisze:

  Hahahha taka firma powinna być ubezpieczona a nie wyciągać od ludzi pieniadze

 8. Tylko ja pisze:

  Firma, a co z ubezpieczeniem

 9. Grabarz pisze:

  Od czego są polisy ubezpieczeniowe? Czyżby ubezpieczyciel zakwestionował roszczenie, bo ktoś naruszył OWU i przyczynił się do wybuchu pożaru? O załogę jestem spokojny: okoliczne przedsiębiorstwa powitają ich z otwartymi ramionami.

 10. Mac pisze:

  Kapitał zakładowy to co prawda 1,5 mln PLN ale lepiej żeby biedacy się zrzucili. Wspierajcie biznes.

 11. Jacek pisze:

  Później przyjdzie jeszcze odszkodowanie. Ludzie to frajerzy.

 12. Zygmunt pisze:

  A to firma nie była ubezpieczona?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły