Pruszkowskie MZO wspiera Mikołajów

Akcja charytatywna

Do mikołajkowej zbiórki dla dzieci z oddziału kardiologii dołączył się Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie. Dzięki temu wsparciu prezenty będą jeszcze większe!

Zbiórka na prezenty dla dzieci z oddziału kardiologii Centrum Zdrowia Dziecka została zainicjowana przez pruszkowską agencję reklamową Re agency.

– Zbiórka zakończona, Mikołaje pakują już prezenty – informuje z uśmiechem Milena Skoczylas, CEO Re agency i dodaje – Do naszej akcji dołączył Miejski Zakład Oczyszczania. Dzięki temu wsparciu prezenty dla małych bohaterów będą naprawdę duże. Mamy nadzieję, że sprawią one radość małym bohaterom w ten piękny, świąteczny czas. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji.

– Doceniamy takie lokalne inicjatywy i staramy się je wspierać – mówi Jarosław Bałdowski, Prezes MZO. – Mamy nadzieję, że dzięki prezentom przygotowanym w ramach tej akcji, na buziach dzieci pojawią się uśmiechy – tak wielkie jak podarki przyniesione przez Mikołajów – i sprawią, że choć na chwilę zapomną o swojej chorobie – dodaje.

Nasza redakcja objęła akcję patronatem medialnym. Wszystkim, którzy ja wsparli, z serca dziękujemy!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.