Zatrzymany złodziej torebek

Raszyn

Policjanci z Zespołu Kryminalnego z Raszyna, zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży kilku torebek. Do zdarzeń dochodziło pod przedszkolem w Raszynie. Podejrzany usłyszał już zarzuty.

Do kradzieży doszło w lutym i kwietniu tego roku. Złodziej działał zawsze w tym samym miejscu: na terenie parkingu niestrzeżonego pod przedszkolem na ul. Poniatowskiego. 36-latek wykorzystywał otwarte samochody osób, które odprowadzały lub odbierały dzieci z przedszkola. Złodziej kradł głównie torebki z pieniędzmi i dokumentami. Mężczyzna ukradł również laptopa i telefon.

Raszyńscy kryminalni dzięki wnikliwej pracy operacyjnej ustalili, że kradzieży dokonywała jedna i ta sama osoba. Idąc tym tropem wytypowali 36-letniego mężczyznę. Kilka dni temu policjanci otrzymali informację, że przebywa w on okolicy  przedszkola. Szybkie działanie policjantów doprowadziło do zatrzymania 36-letniego obywatela Gruzji.

W trakcie  przeszukania mężczyzny policjanci ujawnili przy zatrzymanym rękawiczki, radiostację, scyzoryk i pilniczek oraz dokumenty poświadczające stały pobyt na różne nazwiska. Po zebraniu materiału dowodowego zatrzymany usłyszał trzy zarzuty kradzieży oraz dwa zarzuty posiadania dokumentów, którymi nie miał prawa rozporządzać.

Postepowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Zatrzymany złodziej torebek”

  1. Baobrzdęk pisze:

    Albo działał z kimś i Baofeng służył do ostrzegania przed policją, albo po prostu Baofeng jest łupem z kradzieży.

  2. Rec pisze:

    Po co mu ten dualbander skoro i tak Policja koduje swoja czestotliwosc

  3. Anonim pisze:

    A po Co u policzek do paznokci hehe🤔🤔🤔😛😛😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły