Wysockiego w nowej odsłonie

Piastów

Kolejna ulica w Piastowie poddawana jest modernizacji. Tym razem to ul. Wysockiego. Ul. Wysockiego to dość często uczęszczana droga w Piastowie ze względu na zlokalizowany przy niej dyskont. Droga pełna dziur i łat w końcu doczekała się modernizacji.

Prace prowadzone są na odcinku między Al. J. Piłsudskiego i Al. Wojska Polskiego. W ramach tej inwestycji na jezdni pojawi się nowa nawierzchnia asfaltobetonowa. Chodniki oraz zatoki postojowe wykonane będą z kostki betonowej. Dodatkowo zostaną wyremontowane zjazdy.

Modernizacja obejmuje także budowę odwodnienia. Niezagospodarowana część pasa drogowego zostanie poddana humusowaniu i obsiana trawą.

Wartość modernizacji ul. Wysockiego wynosi prawie 1,46 mln zł. Cała inwestycja ma zakończyć się w ciągu trzech miesięcy (90 dni od daty podpisania umowy z wykonawcą).

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Wysockiego w nowej odsłonie”

  1. Grzegorz pisze:

    Makabra, co za idiota wymyślił płyty ściekowe przy krawężnikach, jak mają przejść na drugą stronę ulicy osoby z chodzikami? Nawet przejście z dziecinnym wózkiem to utrudnienie. Jak nie wierzycie zapraszam dziennikarzy do sprawdzenia.

  2. Parasol pisze:

    To teren gangu Mutantów. Totalne epicentrum zła w Piastowie.

  3. Dr. Huckenbush pisze:

    Kiedy naprawa ul. Żbikowskiej w Piastowie. Ulica w katastrofalnym stanie. Stanowi dojazd m. in. do Osiedla Mieszkaniowego, Szkoły Podstawowej, Kościoła. Zresztą ulica Oginskiego, w równie katastrofalnym stanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły