W Kaniach doszło do zabójstwa i usiłowania zabójstwa

Kanie

Do makabrycznego w skutkach zdarzenia doszło w Kaniach Helenowskich. Nie żyje mężczyzna, a kobieta, która się nim opiekowała, trafiła do szpitala.

Przypomnijmy: do morderstwa doszło we środę w godzinach popołudniowych w Kaniach Helenowskich. Napastnik zabił mężczyznę, a jego opiekunkę ciężko ranił. 64-latka została zabrana do szpitala śmigłowcem LPR.

– W sprawie został zatrzymany mężczyzna, który usłyszał już zarzuty zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Po zatrzymaniu we czwartek został on osadzony w areszcie tymczasowym na 3 miesiące – informuje nas Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Są także wstępne wyniki sekcji zwłok zamordowanego. Napastnik dusił ofiarę i zadał jej liczne ciosy nożem.

Jak podaje nieoficjalnie PAP – napastnik znał się z poszkodowanymi. Miał im pomóc w zakupie auta, ale finalnie do transakcji nie doszło. Podejrzany prawdopodobnie nie rozliczył się z ofiarą, a gdy we środę znalazł się w domu mężczyzny, doszło do zabójstwa.

Do sprawy będziemy wracać

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “W Kaniach doszło do zabójstwa i usiłowania zabójstwa”

 1. robot pisze:

  Sam nie wiem dlaczego podejrzewam że mogą to być nasi bracia Gruzini.

 2. Anonim pisze:

  Czy kiedyś narodowość będzie w końcu podana??

  • Brwinowianin pisze:

   Może lepiej, że nie podają …tymczasem nasza polska narodowość jak domniemam ma być tą lepszą tak ?
   To dlaczego burmistrz Brwinowa Kosiński nie sprząta ulic, zaniedbuje infrastrukturę , dopuszcza się manipulacji, nieuczciwych zagrywek , aranżuje fikcyjne przetargi do których nikt nie przystępuje ???
   Taki człowiek również moim zdaniem zasługuje na więzienie pomimo, że krwi na rękach bezpośrednio nie ma…ale pośrednio to i owszem, MA…
   – Bo wyobraźmy sobie zakręt drogi pełen piachu, na którym wpada w poślizg motocyklista. Nie doszłoby do śmierci motocyklisty gdyby na owym zakręcie nie było piasku.
   A może Polaków dzielimy na Polaków… i żydokumunistów z PO-KO tylko używających naszego języka ?
   Podobnie jest z „Ukraińcami” i ukraińcami, ci prawdziwi walczą na froncie, a my tu w Polsce paradoksalnie być może pomagamy tym prorosyjskim Rosjanom, którzy woleli przyjechać do Polski niż do Rosji osłabiając nas od środka..

   • Redaktor pisze:

    Dobrze mówisz przyjacielu.

   • Wilku pisze:

    Czy ty się dobrze czujesz? Stworzyłeś cały hipotetyczny scenariusz, gdzie ktoś ginie przez burmistrza i już teraz on twoim zdaniem zasługuje na więzienie, chociaż nic się nie wydarzyło. Motocyklista prędzej się poślizgnie na liściu, niż na piasku.
    Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie ma takiej bzdury, której byś nie napisał, byle tylko dowalić swoim oponentom. A nuż ktoś w to uwierzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły