Śmigłowiec LPR lądował w Kaniach

Dziś rano w Kaniach lądował śmigłowiec LPR. Został wezwany do wypadku, któremu ulegli dwaj mężczyźni podczas pracy. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Kolejowej 1a.

Zgłoszenie służby otrzymały ok. godz. 8.30. – Potwierdzam – otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku przy pracy w Kaniach. Na miejsce wysłano 3 oddziały straży pożarnej – poinformował nas mł. bryg. Karol Kroć z PSP w Pruszkowie.

Zdarzenie potwierdza także asp. sztab. Monika Orlik z KPP w Pruszkowie – W Kaniach w godzinach porannych doszło do wypadku przy pracy – dwaj mężczyźni spadli z wysokości. Na miejsce zostali wysłani policjanci. Przebadali poszkodowanych na obecność alkoholu, obaj byli trzeźwi. Zostali przekazani pod opiekę medyków – dodaje Orlik.

Dwaj mężczyźni, którzy spadli z wysokości, zostali przetransportowani do szpitali. Na miejsce został zadysponowany śmigłowiec LPR.

Miejsce wypadku bada policja pod nadzorem prokuratora.

Zdjęcia dzięki uprzejmości WawaHotNews 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.