Trafił do aresztu za stalking i groźby

Pruszków

Na 3 miesiące do aresztu trafił 48-latek ujęty przez trzech mężczyzn, a następnie zatrzymany przez pruszkowskich policjantów. Podejrzany uporczywie nękał swoją byłą partnerkę, groził pozbawieniem życia i zniszczył jej drzwi do mieszkania przy użyciu siekiery.

Policjanci z patrolu zatrzymali 48-letniego mieszkańca powiatu pruszkowskiego, który został ujęty przez trzech mężczyzn, chwilę po zniszczeniu siekierą drzwi pokrzywdzonej. Mężczyzna podejrzewany był o stalking i groźby wobec byłej partnerki. – Po zatrzymaniu 48-latek trafił do policyjnego aresztu. Jak ustali śledczy, zatrzymany uporczywie nękał kobietę zarówno w miejscu zamieszkania, jak i w pracy o różnych porach dnia i nocy – informuje kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mężczyzna wszczynał awantury, ubliżał i groził pozbawieniem życia. Kilka dni temu zniszczył siekierą drzwi wejściowe do mieszkania byłej partnerki. Groził siekierą sąsiadowi, który próbował interweniować podczas jego agresywnego zachowania. 48-latek został przewieziony do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie, gdzie usłyszał zarzuty stalkingu i gróźb karalnych w warunkach recydywy. Następnie prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie agresora.

Sąd przychylił się do tego wniosku i zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny areszt. Grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia. Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Trafił do aresztu za stalking i groźby”

 1. Do Podkowianina pisze:

  A ty nie pokrako z PO tylko z garbatym nosem i brodą kim jesteś ? Polska to nie Izrael ..Czemu szarogesisz się w nie swoim kraju ? Wynocha do swojego

 2. Brwinowianin pisze:

  A to w takim razie jaka kara grozi donaldowi tuskowi za okradanie Polski kiedy sprawował władzę , a obecnie za groźby słowne i organizowanie zbiórek antyspołecznych i antypolskich pod domami rządzących ?
  Przecież oni tam każdego dnia zieją nienawiścią i wyzwiskami typu – zabije cię itd…
  DLACZEGO POLICJA NIE INTERWENIUJE !!! ???
  PRZECIEŻ SĄ PODSTAWY !

  • robot pisze:

   Masz szczęście że brak rozumu nie jest karalny.

   • @robot pisze:

    mi tego gościa nawet szkoda jest, glupota jest nieuleczalna, debilem do końca żywota będzie

  • Monika pisze:

   Za dużo polityki w główce widać. Masz smutne życie jak ciągle piszesz o politykach

  • Wasia pisze:

   Zamknij mordę pecie.

  • Podkowianin pisze:

   Do Brwinowca…
   Zagłębij się to te twoje pisowskie pokraki zbudowały przez okres rządów 7 lat…?
   Głąb jesteś a nie z Brwinowa….

  • ToTylkoJa pisze:

   Ty stoisz tam gdzie kiedyś stało ZOMO, twoja logika nie przyjmuje zmian. Na 100% są podstawy żeby ci założyli kaftan bezpieczeństwa, stajesz się groźny dla otoczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły