Stłuczka na ul. Pogodnej

Pruszków

Uwaga kierowcy! Na skrzyżowaniu ulic Bolesława Prusa i Pogodnej w Pruszkowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło około godz. 7.45. – Potwierdzam, że otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych – mówi nam asp. sztab. Monika Orlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Znamy już szczegóły zdarzenia. Kierująca samochodem Mitsubishi 35-latka poruszała się ul. Pogodną od al. Wojska Polskiego. Skręcając w lewo w ul. Prusa wjechała za sygnalizator już na czerwonym świetle i doprowadziła do zderzenia z Citroenem, który ruszył na zielonym świetle. W wyniku zderzenia Mitsubishi uderzyło w kolejny samochód – oczekujący na zielone światło Renault.

– Zdarzenie kwalifikujemy jako kolizję. Nie było osób poszkodowanych – mówi nam asp. sztab. Monika Orlik.

Na miejscu są już strażacy, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Kierowcy muszą przygotować się na utrudniania.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Stłuczka na ul. Pogodnej”

 1. Anonim pisze:

  Inni komentujący witają państwa stłuczkowiczow – szczególnie sprawcę zdarzenia, w gronie gorszych kierowców. My lepsi szybcy i bezpieczni spoglądamy na was z pogardą wiedząc, ze korki na pruszkowskich drogach mamy dzięki takim nieuważnym, nieostrożnym i powolnym kierowcą jak wy.

  Ale jqk ti napisałem ktoś w innym wątku. Przynajmniej jechaliście powoli i nikogo nie zabiliscie. Można bylo szybciej i wystarczylo przestrzegać zasad pierwszeństwa i nie byłoby żadnej stłuczki ani wypadki, ale wy woleliscie wolniej i nieostrożnie i mamy niepotrzebna stłuczkę.

  • G pisze:

   Co Ty piszesz?
   Brzmi jak autotłumacz z ukraińskiego.

   • Kierowca pisze:

    Ok czyli ty nie gardzisz sprawcami wypadków i nie witasz ich w gronie gorszych kierowców. Na szczęście ubezpieczyciele mają statystyki i do tego marnego mandatu jaki dostanie sprawca dojdzie chociaż zwyżka na OC. Co prawda nie jest to kara bo zwyżka na OC jest po prostu wynikiem tego, że sprawca wypadku udowodnił że jest w grupie gorszych kierowców ktorzy częściej powodują wypadki, wiec jego zwyżka po prostu odwzorowuje fakt że jest gorszym kierowcą. I ubezpieczyciel wie że ubezpieczając takie osoby bedzie statystycznie miał więcej szkód do wypłacenia niż ubezpieczając mnie. Dlatego jak z kimś porównuje cenę OC to mam zawsze niższą, bo jestem lepszym i mniej wskodowym kierowcą.

  • Belzebub pisze:

   Zmień leki. Dotychczasowe przestały działać

   • Anonim pisze:

    Ocho przyszedł już obrońca uciśnionych sprawców wypadków drogowych. Frajerzy mają stłuczkę ale ten bedzie bezwypadkowemu i bezkolizyjnemu kierowcy kazał się leczyć bo gardzi sprawcami wypadków i niebezpiecznych zdarzeń drogowych.

    Tak znam takich jak wy „mandaty powinny być tylko dla przekraczających prędkość, a za stłuczkę i wypadek poniżej dopuszczalnej prędkości sprawca nie powinien płacić bo wypadki się zdarzają „.

    Wszyscy wiemy lamerku że bronisz ich bo wiesz że jeździsz tak jak oni.

    • Lekarz psychiatra pisze:

     Proszę niezwłocznie stawić się po receptę na leki.

     • Anonim pisze:

      Leki na jeżdżenie tak jak ty i sprawca tej kolizji? Nie dziękuję wolę być bezwypadkowym kierowcą i bezmandatowym kierowcą. Kara za stłuczkę powinna być w widełkach od 100 tyś zł do 300 tyś zł + 100 krotność mandatu za każde wykroczenie popełnione przed kolizją.
      Wtedy może ty i ten frajer z artykułu którego tak bronisz zastanowili byście się czy warto być zawalidrogami i łamać przepisy dotyczące sygnalizacji i pierwszeństwa.
      Mam lek dla Ciebie i sprawcy tej kolizji na waszą indolencję drogową, ktora nie pozwala wam pokonać glupiego prostego skrzyżowania bez rozbicia komuś samochodu, nazywa się powtórny egzamin na prawo jazdy – może to zapewni że będziecie umieć na drodze coś więcej niz ten jeden znak z cyferką napisaną na środku przez co robicie korki a ryzyko wypadku z waszej winy jest i tak większe gdy jedziecie na drodze niż powoduje naćpany dres jadący 120 w zabudowanym w swoim zdezelowanym bmw.
      Szukaj sobie fanów kolizyjnej jazdy i robienia z niewinnych ludzi inwalidów gdzie indziej. Ja wierzę tylko w zerowypadkową i bezkolizyjną jazdę, a nie jak w tym artykule od stłuczki do stłuczki aż kogoś zabijecie.

     • Wlasciciel audi pisze:

      Te same ktore brałeś ty i sprawca tej kolizji? Nie dziękuję wolę jeździć bezwypadkowo. Mam nadzieje ze poszkodowany ma dobrego papugę i dojedzie sprawcę, rodzinę która pozwoliła sprawcy kierować, instruktora który zatwierdził mu egzamin tak żeby tacy ludzie powodujący tak niebezpieczne sytuacje na drodze już nigdy nie usiedli za kółkiem i ponieśli karę adekwatną do przewinienia. Szkoda że mandaty za stłuczki są takie nieskie, powinny być z 50 razu wyższe może by to was utemperowało choć trochę… i te statystyki ludzi ktorych nazabijaliscie by w koncu spadły… przy pasach na was podziałało, więc czekam na inteligentny ruch władzy i wyższe mandaty za kolizję wypadek co najmniej o rząd wielkości.

     • Kierowca pisze:

      Sprawcą kolizji jesteś, że tak się czepiasz wszystkich co uważają że nie powinieneś spowodować tej kolizji i jeździć jak normalny człowiek?

     • Anonim pisze:

      Można by odniesc wrażenie, że belzebuby nie odpuszczą i będą obrażać lepszych od siebie kierowców tak długo aż przyznamy, że spowodowanie tej kolizji to było wręcz święte objawienie dla Pruszkowskiego ruchu drogowego, a sprawca to jest już świętym bo spowodowany przez niego korek zmniejszył prędkość a więc z definicji (stosowanej przez kretynów) zwiększył bezpieczeństwo na drogach Pruszkowa… jakie te belzebuby są glupie…

   • Kierowca pisze:

    A ja się zgadzam z Anonimem i uważam, że to chorzy psychicznie sprawcy kolizji i wypadków powinni być kierowani na przymusowe kilkumiesięczne leczenie psychiatryczne. Jak można zabić lub prawie zabić innego człowieka jeżdżąc beztrosko i mając gdzieś przepisy prawa o ruchu drogowym?
    Nie mam nic do kierowców ktorzy nigdy nie spowodowali wypadku ani kolizji bo to lepsza część kierowców po prostu i na co ty Belzebub chciałbyś och leczyć? Żeby zaczeli jeździć wolniej jak podludzie z artykułu i powodować kolizję jak podludzie z artykułu? O to ci belzebub chodzo żeby bylo więcej kolizji i wypadków ale żeby za to ludzie tacy jak Anonim złego słowa nie powiedzieli o sprawcach morderstw drogowych?
    W koncu wiadomo dla wypadkowych kierowców chlopcem do bicia jest przekroczenie prędkości bo jedyną umiejętność jaką nabyli i jedyny znak jaki znają to ten okrągły z cyferką na środku. Te wszystkie trójkąciki, kwadraciki i światełka na skrzyżowaniach to tylko utrudnianie spokojnej jazdy, q potem skutki są jak w artykule…
    Dużo zdrowia Anonimie i żeby jakiś belzebub nie powtórzył tego co sprawca kolizji z tego artykułu na tobie w ramach swojej walki z bezwypadkowymi kierowcami takimi jak my ktorzy powinni się leczyć… Bo wszyscy wiemy że czy JA pojadę szybko czy wolno to belzebub już czeka zeby wymusić pierwszenstwo niczym frajer sprawca z artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły