Znicz zagra z Jeziorakiem

Region

Znicz Pruszków w 11. kolejce II ligi zmierzy się na wyjeździe z Jeziorakiem Iława.

Podopieczni Mariusza Pawlaka spisują się fatalnie. W dziewięciu meczach tylko dwukrotnie schodzili z boiska jako zwycięzcy, trzykrotnie remisowali i aż cztery razy przegrywali. O tym, że zespół gra coraz gorzej świadczy fakt, że Pawlak zaczynał sezon od efektownego zwycięstwa, a po kilku miesiącach jego pracy Znicz przegrywa trzy mecze z rzędu w tym dwa na własnym stadionie.

Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z zespołem, który obecnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli, ale tak samo jak żółto-czerwoni przechodzi kryzys. Jeziorak, co prawda zajmuje czwarte miejsce w tabeli, ale w trzech ostatnich meczach zanotował dwa remisy i porażkę. To kiepski bilans jak na zespół, który chce się liczyć w walce o awans.

Czy, któryś zespół przełamie złą passę i w końcu wygra, przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Mecz Jeziorak Iława – Znicz Pruszków rozpocznie się o godz. 15.00 na Stadionie Miejskim w Iławie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.