Znicz Pruszków zmierzy się z Garbarnią Kraków

Pruszków

Już w niedzielę 14 sierpnia Znicz Pruszków na własnym stadionie zmierzy się z drużyną Garbarni Kraków. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00.

Obecnie niedzielny rywal Znicza w „nogach” ma już pięć spotkań. Garbarnia znajduje się na 6. Miejscu w ligowej tabeli i może pochwalić się dwoma zwycięstwami, dwoma remisami i tylko jedną porażką. W przypadku Znicza statystyki są bardzo podobne. Pruszkowski klub dwa razy wygrał, dwa przegrał i raz zremisował. Choć Znicz znajduje się na 9. pozycji to dorobek punktowy obu klubów różni się zaledwie jednym „oczkiem”.

Garbarnia to jednak niebezpieczny klub. Do tej pory „brązowo-biali” zdobyli aż 11 goli. Takim wynikiem może się pochwalić tylko drugi krakowski klub – Hutnik. Dla porównania piłkarze Znicza Pruszków w pięciu spotkaniach zdobyli siedem goli.

Jak Znicz Pruszków wypadnie w niedzielnym spotkaniu? Czy gra na własnym stadionie i własną publicznością pomoże wygrać podopiecznym Mariusza Misiury? Przekonamy się już w niedzielę 14 sierpnia o godz. 12.00

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.