Z podwórka na stadion

Region

Tylko do 31 marca trwają zapisy do  XI. turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku, czyli oficjalnych Mistrzostw Polski dziewcząt i chłopców w kategorii U-10

Pierwsze mecze XI turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” rozpoczną się w połowie kwietnia. Meczę najpierw będą rozgrywane na  szczeblu gminnym i powiatowym.Następnie zwycięskie drużyny zmierzą się w jednym z 16 finałów wojewódzkich. Najlepsze zespoły z poszczególnych województw w lipcu i sierpniu wyjadą na obozy szkoleniowe, podczas których rywalizować będą o awans do Wielkiego Finału. We wrześniu zostanie rozegrany Wielki Finał Turnieju, podczas którego poznamy nowych Mistrzów Polski U-10.

Nagrodą w XI edycji turnieju jest wyjazd do Holandii na stadion Amsterdam Arena, którego gospodarzem jest słynny Ajax Amsterdam. Oprócz zwiedzania stadionu i Amsterdamu, zwycięzcy tegorocznego turnieju obejrzą mecz legendarnej holenderskiej drużyny. Dodatkowo będą mogli także odbyć profesjonalny trening w szkółce Ajaxu – jednej z najlepszych szkółek piłkarskich świata – z której wywodzą się takie legendy futbolu jak: Dennis Bergkamp, „Frank” Rijkaard czy „Marco” van Basten.

W imprezie mogą wziąć udział chłopcy i dziewczynki urodzone po 1 stycznia 2001 roku.

Więcej informacji na:  www.zpodworkanastadion.pl.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.