Wielkie bieganie w Pruszkowie

Lekkoatletyka

10-kilometrowa trasa czeka na uczestników IV Pruszkowskiego Biegu Wolności, który wystartuje 28 maja. Trwają zapisy do udziału w imprezie.

Biegacze już szykują formę, żeby jak najlepiej wypaść na trasie, której start i metę zaplanowano na stadionie miejskim przy ul. Bohaterów Warszawy. Organizatorzy ustalili limit uczestników na 600 osób. Warto się spieszyć, bo impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tu. Do 30 kwietnia opłata startowa wynosi 50 zł, a następnie 60 zł (do 23 maja) i 70 zł (w biurze zawodów).

Udział w IV Pruszkowskim Biegu Wolności może wziąć udział praktycznie każdy. Wystarczy mieć ukończone 16 lat. – IV Pruszkowski Bieg Wolności to impreza dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas. Każdy może mieć własne tempo. Trasa jest również dopasowana pod uczestników, którzy chcą się pościgać. Na pewno jest to sposób na ciekawe spędzenia czasu – zaznacza Piotr Polak, zaangażowany w organizację IV Pruszkowskiego Biegu Wolności.

Na najlepszych będą czekały nagrody. 28 maja o 10.00 wszyscy zameldują się na starcie i pobiegną pruszkowskimi ulicami, aby pokonać własne słabości, aktywnie spędzić czas bądź poprawić dotychczasowe osiągnięcia. – W poprzednich edycjach mogliśmy liczyć na dobrą pogodę. Liczymy, że i tym razem warunki będą nam sprzyjały. Każda edycja naszego biegu cieszy się zainteresowaniem – mówi Polak.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.