Top Dance Open już w ten weekend w Pruszkowie!

Pruszków

Najgorętszy turniej na terenie powiatu pruszkowskiego już 14 i 15 października. W te dni parkiet hali Znicz zmieni się w parkiet dla tancerzy turnieju Top Dance Open 2023.

Międzynarodowy Festiwal Tańca Sportowego Top Dance Open 2023 to niesamowite wydarzenie taneczne organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy Top Dance. To nie tylko turniej ale również prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników tańca i sztuki. To kolejna edycja która łączy tancerzy o różnych stylach, pochodzeniach i umiejętnościach w jednym miejscu.

Organizatorzy zapraszają na dwudniową dawkę tańca, emocji i niezapomnianych występów. Hala sportowa Znicz w Pruszkowie ponownie zamieni się w scenę taneczną, gdzie polscy i zagraniczni zawodnicy wystąpią w widowiskowych stylach tanecznych: standardowym i latynoamerykańskim w różnych kategoriach wiekowych: od najmłodszych początkujących aż po najstarszych z mistrzowską klasą międzynarodową. Ich zmagania będzie oceniać profesjonalna komisja sędziowska z kraju i zagranicy.

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem tańca, czy po prostu ciekawi Cię sztuka i kultura, Top Dance Open 2023 ma coś dla każdego. To wydarzenie, które łączy ludzi poprzez emocje, muzykę i ruch. To również doskonała okazja, aby poznać innych pasjonatów i podzielić się wspólną fascynacją tańcem.

Patronami Honorowymi turnieju są Starosta Pruszkowski Krzysztof Rymuza oraz Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch. Turniej jest dofinansowany ze środków Fundacji LOTTO, ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego, ze środków z budżetu Gminy Miasto Pruszków, ze środków Ministerstwa Sportu oraz przy wsparciu Fundacji ARP.

Szczegółowe informacje na temat biletów i programu wydarzenia dostępne są na naszej stronie internetowej. https://topdanceopen.top-dance.pl/

Start: 14-15 października 2023
Miejsce: Hala Sportowa Znicz w Pruszkowie

 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.