sport

Sukces brwinowskiego zawodnika na kortach w Warszawie

Sukces brwinowskiego zawodnika na kortach w Warszawie

Autor artykułu: wpr24 | 17 lutego 2011 8:38 |

0
Sukces brwinowskiego zawodnika na kortach w Warszawie Region

Mateusz Lipiński zwyciężył na kortach ST „Net” w Warszawie.

Mateusz Lipiński wygrał Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii młodzików, w finale gry pojedynczej gładko ograł Ksawerego Pocieja (WTS „Deski” ) 6/1 6/3.

Podopieczny trenera Marcina Maraska wygrał także grę deblową. W decydującym meczu wspólnie z Ksawerym Pociejem pokonał Macieja Nowaka i Mateusza Sobczaka (ST „Tie Break”) 6/3 6/0.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.

Podobne artykuły

Reklama