Sukces pruszkowianki na międzynarodowym turnieju bokserskim

Pruszków

Mieszanka Pruszkowa zawojowała ring na ostatnim międzynarodowym turnieju bokserskim. Dziewczyna przywiozła ze sobą złoty krążek.

Martyna Koczkodaj to rodowita pruszkowianka. Jest dwukrotną Mistrzynią Polski i członkinią kadry Narodowej Juniorek w Boksie Olimpijskim. W ostatnim tygodniu lutego wzięła udział w prestiżowym turnieju „Dracula Open 2023” w Rumunii.

Nasza reprezentantka pokonała zawodniczki z Rumunii, Ukrainy i Serbii. Była jedną z 361 zawodniczek i zawodników z 25 państw. Ostatecznie zdobyła złoto. W całym turnieju Polki wygrały 32 walki i zdobyły 10 złotych, 5 srebrnych i 10 brązowych medali.

Pruszkowianka w kadrze narodowej trenuje pod okiem Kamila Gorząda. Na co dzień Martyna jest zawodniczką Klubu „Sportowy Żyrardów” i znajduje się pod opieką trenera Roberta Kosiorka.

Martynie gratulujemy złotego medalu i życzymy dalszych sukcesów!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Sukces pruszkowianki na międzynarodowym turnieju bokserskim”

  1. robot pisze:

    Lepiej na ulicy nie prawić komplementów nieznajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły