Roztańczony weekend – Festiwal Tańca Sportowego Top Dance OPEN 2022

Pruszków

Weekend 22 i 23 października w prognozach pogody zapowiada się dość chłodno. To nic – parkiet w pruszkowskiej hali Znicz będzie rozgrzany do czerwoności. Po raz kolejny zatańczą na nim zawodnicy startujący w Międzynarodowym Festiwalu Tańca Sportowego Top Dance OPEN 2022.

Zawody taneczne Top Dance pojawiają się cyklicznie, co roku, w kalendarzu imprez w Pruszkowie. To jedyna taka impreza w powiecie pruszkowskim – szykujcie się na dużą dawkę sportowo-tanecznych emocji!

Tegoroczna edycja konkursu zgromadzi wiele par tanecznych z Polski i zagranicy. Publiczność będzie mogła ich obejrzeć w zjawiskowych stylach tanecznych: standardowym i latynoamerykańskim. Dodatkowo odbędą się także Mistrzostwa Polski w klasach tanecznych B i A Federacji Tańca Sportowego. Zapowiada się zacięta rywalizacja w międzynarodowym towarzystwie.

Oceniani będą zawodnicy z różnych grup wiekowych: od najmłodszych początkujących po najstarszych z mistrzowską klasą międzynarodową. Noty będzie wystawiać jury składające się z sędziów z kraju i zagranicy. Na zwycięzców czekają medale, statuetki, puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Patronami Honorowymi turnieju są Starosta Pruszkowski Krzysztof Rymuza oraz Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch. Turniej jest dofinansowany ze środków ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki, ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego, ze środków z budżetu Gminy Miasto Pruszków oraz przy wsparciu Fundacji ARP.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.