Nadarzyn pingpongową potęgą?

Region

Zawodniczka klubu GLKS Nadarzyn Magdalena Szczerkowska zdobyła dwa złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski do 21 lat w tenisie stołowym. Oprócz Szczerkowskiej, świetne wyniki w innych zawodach osiągnęli Antoni Witkowski, Sandra Wabik i Wiktoria Ziemkiewicz.

Magdalena Szczerkowska w Mistrzostwach Polski była poza zasięgiem. Zawodniczka z Nadarzyna w całym turnieju grała niemal bezbłędnie i straciła tylko jednego seta.

Powody do radości miała również Sandra Wabik. Rewelacyjna 16-latka wygrała wszystkie mecze w III Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym, pokonując po drodze wiele starszych rywalek.

Z kolei 17-letni Antoni Witkowski w turnieju juniorów zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej, co jest najlepszym wynikiem w historii klubu.

W Mistrzostwach Polski do 10 lat, pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Ziemkiewicz, która wygrała w finale 3-2. Jej klubowa koleżanka Eliza Brzęczek zajęła bardzo dobre 5 miejsce.

Klub z Nadarzyna mimo niedawnego spadku z Ekstraklasy ma powody do radości właśnie dzięki juniorom wygrywającym kolejne turnieje. Jeśli będą tak dalej pracować z młodzieżą, to GLKS może w niedługim czasie stać się krajową potęgą.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.